Polskie MMA

(VIDEO) „Ku*wa, człowiek ma rację, ale tumany twardo na swoim” – trener Okniński o kłótni z Michałem Oleksiejczukiem podczas FEN 37

Nie daje za wygraną trener Mirosław Okniński, który zaostrza retorykę względem braci Oleksiejczuków.
Nie ustaje w medialnych połajankach trener Mirosław Okniński, który ogłosiwszy wczoraj zakończenie współpracy z braćmi Michałem i Cezarym Oleksiejczukami, co i rusz wraca do tematu w coraz ostrzejszym tonie.
O ile jednak wczoraj warszawski trener od personalnych wycieczek – o wyzwiskach nie wspominając – stronił, podkreślając jedynie, że w Akademii Sportów Walki Wilanów to do niego należy ostatnie zdanie, to dzisiaj – pomimo iż bracia Oleksiejczukowie jeszcze się do tematu nie odnieśli – mocno sobie pofolgował, za cel ataku obierając przede wszystkim Husarza.

– Po 7 miesiącach od wywiadu i jednej wygranej – napisał Mirosław Okniński na FB obok wywiadu Michała Oleksiejczuka, w którym ten swego czasu określił go mianem najlepszego trenera. – Teraz najlepszy trener to Michał Oleksiejczuk. Wtedy kłamał? Czy teraz trochę palma mu odbiła?

Trener dodał też kilka komentarzy.

– Lubię gościa, podziwiam za odwagę, charakter, pracowitość, ale coś leciutko palma odbiła.

– W internecie nie gonie nic.

– Stałem za nim murem, a on ten mu rozwalił.Na tym jednak nie koniec. W przestrzeni medialnej pojawiło się bowiem nagranie z sobotniej gali FEN 37 we Wrocławiu, gdzie Cezary Oleksiejczuk pokonał Aiguna Akhmedova, sięgając po mistrzostwo kategorii półśredniej.

Na video widać spór pomiędzy Mirosławem Oknińskim i Michałem Oleksiejczukiem. Nagranie to również nie uszło uwadze warszawskiego trenera, który ostro skomentował je na swoim profilu na Facebooku, zarzucając zawodnikowi UFC zmianę planu na walkę brata w ostatniej chwili.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– To jest prawda – napisał. – Ja ustaliłem plan z Czarkiem, jak do mnie przyjeżdżał na treningi. Wszystko było ustalone, a przed walką dowiedziałem się od trenerów Ivana i Michała, że oni mają inny plan.

– Oczywiście podczas walki okazało się, że ich plan jest totalnym dnem, a mój plan działał. Wystarczyło mnie słuchać, a walka byłaby wygrana przed czasem. To tak jak dwóch trenerów od stójki chce, żeby boksować z zapaśnikiem.
– Mój plan się sprawdził, ale dwa tumany nawet nie przeprosili. Kurwa, człowiek ma rację, ale tumany twardo na swoim.

– To jest moment, kiedy główny trener dowiaduje się o zmianie taktyki dla Czarka. Pełen profesjonalizm.
Poniżej rzeczone nagranie autorstwa portalu MakS.MMA.

Dalsze plany treningowe Michała i Cezarego Oleksiejczuków nie są póki co znane. Jak poinformował wczoraj Jarosław Świątek z MyMMA.pl, poszukują oni obecnie klubu w Warszawie, w którym mogliby sparować.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Back to top button