Polskie MMA

„U mnie w teamie jest, jak ja chce” – trener Okniński ogłosił zakończenie współpracy z braćmi Oleksiejczuk

Trener Mirosław Okniński nieoczekiwanie poinformował, że nie współpracuje już z braćmi Oleksiejczuk.
Sensacyjne wieści napłynęły właśnie z Akademii Sportów Walki Wilanów. Główny trener klubu Mirosław Okniński nieoczekiwanie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o… zakończeniu współpracy z Michałem i Cezarym Oleksiejczukami.
– Od dnia dzisiejszego nie prowadzę braci Oleksiejczuk – obwieścił warszawski trener. – Razem zrobiliśmy mega progres. Michał i Czarek Oleksiejczuk są super zawodnikami. Życzę im dużo sukcesów.

– Bracia mają swój pomysł na treningi. Ja nie mam siły. Akademia Sportów Walki Wilanów nie współpracuje z braćmi Oleksiejczuk.

Znany z folgowania sobie w mediach społecznościowych Mirosław Okniński zapewnił, że tym razem nic takiego nie ma miejsca.

– To nie żart – dodał. – U mnie w teamie jest, jak ja chcę. Ja jestem liderem. Jak ktoś ma innym pomysł, to do widzenia.Ledwie w sobotę Mirosław Okniński stał w narożniku Cezarego Oleksiejczuka, który podczas gali FEN 37 pokonał na pełnym dystansie Aiguna Akhmedova, sięgając po pas mistrzowski kategorii półśredniej.

Kilka tygodni temu warszawski trener poprowadził natomiast Michała Oleksiejczuka do cennego zwycięstwa z Shamilem Gamzatovem w ramach gali UFC 267 w Abu Zabi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Od dłuższego czasu obaj bracia treningi w Akademii Sportów Walki Wilanów łączyli z treningami w rodzinnych stronach, gdzie utworzyli Team Oleksiejczuk.
Póki co ani Michał, ani Cezary – uznawani gremialnie za najbardziej utalentowanych zawodników trenujących w Akademii Sportów Walki Wilanów – nie zabrali głosu w temacie.

Aktualizacja: trener Okniński poinformował też o zakończeniu współpracy z Bartoszem Szewczykiem i Robertem Bryczkiem.

Zapytany w jednym z komentarzy skąd taka decyzja, trener odpowiedział krótko: „Wietrzenie teamu”.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 5

  1. na końcu
    „Póki co ani Michał, ani Cezary – uznawani gremialnie za najbardziej utalentowanych zawodników trenujących w WCA – nie zabrali głosu w temacie.”
    Albo już coś wiesz, albo w proroka się bawisz :P

Dodaj komentarz

Back to top button