(VIDEO) Krew chlusnęła mu z nosa… Koszmarne sceny po nokaucie na Mamedzie Khalidovie!

Dramatyczne sceny rozegrały się po nokaucie, jaki w starciu wieńczącym galę KSW 65 kowadłoręki Roberto Soldić zafundował Mamedowi Khalidovowi.
Nie tak walkę wieczoru sobotniej gali KSW 65 w Gliwicach wyobrażał sobie Mamed Khalidov. Były już mistrz kategorii średniej nie miał bowiem wiele do powiedzenia w przenoszącym się do 84 kilogramów kingpinem wagi półśredniej Roberto Soldiciem.
Kapitalnie dysponowany Robocop mocno porozbijał Czeczena, w drugiej rundzie potężnym lewym sierpowym i dwoma młotami z góry fundując mu ciężki nokaut.

41-latek przez kilka minut nie podnosił się z desek, otoczony wianuszkiem lekarzy i oficjeli. W pewnym momencie spróbował udrożnić złamany prawdopodobnie nos, mocno wydychając nim powietrze – struga krwi natychmiast trysnęła na jego ciało. Mamed aż się złożył na bok…

W klatce pojawiły się nosze, ale Czeczen z czasem wrócił jednak na nogi o własnych siłach, gratulując Chorwatowi zwycięstwa.Mamed Khalidov nie udzielał oczywiście żadnych wywiadów po walce. W drodze z klatki do szatni, gdzie został poddany kolejnym zabiegom medycznym, towarzyszyła mu kamera Przeglądu Sportowego.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Nie wiadomo póki co, jakich dokładnie obrażeń doznał czeczeński zawodnik.

Dla Mameda Khalidova była to pierwsza porażka przez nokaut od 2004 roku, gdy w swoim zawodowym debiucie uległ przez TKO niejakiemu Nerijusowi Valiukeviciusowi.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply