KSWPolskie MMA

(VIDEO) Mamed Khalidov ciężko znokautowany! Roberto Soldić podwójnym mistrzem!

Zmiana na tronie wagi średniej! Roberto Soldić brutalnym nokautem w drugiej rundzie zdetronizował Mameda Khalidova podczas gali KSW 65!
Zrobił to! Dzierżący tron wagi półśredniej Roberto Soldić (20-3) przejął panowanie także w kategorii średniej, w walce wieczoru gali KSW 65 w Gliwicach koncertowo rozbijając i brutalnie nokautując Mameda Khalidova (35-8-2).
Mamed z delikatną presją na otwarcie pojedynku. Kopie bocznym kopnięciem na korpus. Poszukał okrężnych na korpus i głowę, ale Soldic cofnął się, przepuszczając ataki. Roberto trafił niskim kopnięciem. Czeczen spróbował latającego kolana, ale Chorwat zszedł do boku, szukając kontry – nie trafił.

Roberto z kolejnymi kopnięciami na wykroczną nogę Mameda. Ten cały czas wywierał presję. Poszukał 1-2 i middlekicka, ale uderzenia nie doszły celu. Lewe sierpy Roberto – ale w powietrze. Ostre kopnięcia na korpus z obu stron.

Po jednym z kopnięć Chorwat został wytrącony z równowagi, lądując na deskach. Khalidov ruszył wściekle za nim, nie pozwalając Soldiciowi na powrót na nogi. Mamed trafił do gardy, próbując ją obejść. Soldić cofnął się do siatki, dobrze wracając na nogi przy ogrodzeniu. Czeczen wbijał go w siatkę w klinczu, poszukał łokcia, obalenia, ale Chorwat kapitalnie rzucił nim przez biodro! Mamed wrócił szybko na nogi.

Stójka. Roberto podkręcił tempo. Odpalił lewicę… I trafił! I ponownie! Teraz na korpus. Kontra Khalidova ładnym prawym. Mamed jakby już delikatnie zmęczony… Usta szeroko otwarte. Soldić naciera, atakuje krzyżowymi na korpus. Khalidov odpowiedział frontalem na schaby. Lewy na korpus autorstwa Chorwata. I lowking!

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 SoldićZewnętrzne niskie kopnięcie Roberto na otwarcie drugiej odsłony. I wewnętrzne. I kolejne. Srogi krzyżowy na korpus autorstwa Soldicia. I kolejny lowking. Chorwat zamknął rywala na ogrodzeniu i… Poszukał obalenia! Przewrócił Czeczena, ale z czasem musiał wrócić na nogi z jego gardy z uwagi na aktywność rywala. Obaj okopywali się jak źli – Mamed z pleców, Roberto z góry. Stojący nad Khalidovem Robocop zdzielił go jednak w krocze i walkę na chwilę przerwano.

Czeczen wił się z bólu na deskach. Sędzia poinformował go, że ma pięć minut na dojście do siebie. Mamed po około dwóch minutach w końcu wrócił na nogi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Roberto z kolejnym niskim kopnięciem. Soczysty lewy sierp doszedł głowy Khalidova, który aż się zatoczył. Chorwat poprawił krzyżowym na korpus. I jeszcze jednym! Odczuł to Czeczen! Zgiął się w pół! Soldić spróbował na głowę, ale Khalidov odchylił się. Kolejny kros wylądował na schabach Mameda. Odczuł to mistrz 84 kilogramów! Odpowiedział jednak takim samym. Czeczen spróbował obrotowych łokci – i trafił jednym z nich, na chwilę zdejmując z siebie presję rywala.

Jednak Roberto podkręcił szybko tempo, rozpuszczając ręce! Mamed zamknięty na siatce, w tarapatach, z rozbitym korpusem! Ale… Odpowiada! Trafił mocnym smagającym kopnięciem na korpus, naruszając odrobinę Soldicia! Poprawił prawym prostym między gardę! Poczuł krew, rzucając się na Chorwata, ale ten szybko śliczną kombinacją sierpowych utemperował jego mordercze żądze! Obaj naruszeni, Mamed jednak nacierał, zdając sobie prawdopodobnie sprawę, że teraz albo nigdy!
Czeczen ruszył za rywalem z kombinacją, ale ten świetnie odszedł do boku z rękami wysoko. Mamed nadal jednak nacierał, szukając kombinacji – Roberto nie dał się jednak zamknąć na ogrodzeniu, świetnie odchodząc do boku.

Mamed jednak nie ustępował – poszedł na wojnę! I błąd – bo na wojny z Roberto Soldiciem się nie chadza! W wymianie Chorwat trafił Czeczena potężnym lewym sierpowym, ścinając go z nóg! Rzucił się za naruszonym Khalidovem, dobijając go dwoma potężnymi młotami! Koniec!

W wywiadzie udzielonym po walce Robocop zapowiedział marsz po… trzeci pas mistrzowski! Celuje w tron wagi półciężkiej należący do Tomasza Narkuna.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

KSW 65: Khalidov vs. Soldić – wyniki, relacja i punktacja na żywo

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Mimo, że spodziewałem się takiego zakończenia to szkoda mi Khalidova. Szkoda, że nie przegrał chociaż na punkty, ewentualnie że nie zremisował (w jego wygraną nie wierzyłem, choć mu kibicowałem).

Dodaj komentarz

Back to top button