KSWPolskie MMA

(VIDEO) Koncert! Patryk Kaczmarczyk zdemolował i ubił Michała Domina!

Patryk Kaczmarczyk zdemolował Michała Domina podczas gali KSW 68 w Radomiu.

Kapitalnie usposobiony Patryk Kaczmarczyk (8-1) zdominował i w drugiej rundzie ubił Michała Domina (4-3) podczas gali KSW 68 w Radomiu.

Patryk rozpoczął walkę od serii srogich niskich kopnięć na wysokości łydki. Michał szukał kontr pięściarskich. Obaj zawodnicy chętnie zmieniali ustawienie. Kaczmarczyk niskie kopnięcia przeplatał z wysokimi.

Po jednym z kopnięć Kaczmarczyk naruszył rywala serią ciosów, poprawiając kolejnym atomowym lowkingiem. Widząc, że Domin jest naruszony, Kaczmarczyk potraktował go kolejnymi uderzeniami. Domin wylądował na dole, a Kaczmarczyk zszedł za nim z kolejnymi ciosami. Michał przetrwał jednak trudne chwile. Patryk ustabilizował pozycję w gardzie.

Radomianin okolicznościowo traktował rywala krótkimi uderzeniami. W pewnym momencie podniósł pozycję, spuszczając z góry mocne, precyzyjne ciosy na korpus i głowę Domina.

W końcówce rundy Kaczmarczyk zasypał Domina gradem uderzeń. Ten tylko zasłaniał głowę, ale sędzia zawodów nie przerwał, prawdopodobnie z uwagi na ostatnie sekundy rundy.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Po serii wymian na otwarcie drugiej odsłony – obaj zawodnicy zanotowali kilka dobrych uderzeń – Patryk przewrócił Michała, trafiając do pozycji bocznej. Z czasem Kaczmarczyk przedarł się do dosiadu. Ten oddał plecy…

Patryk rozciągnął Michała na brzuchu, rozpuszczając ręce z góry. Domin nie był w stanie się wydostać, broniąc tylko głowę. Sędzia w końcu uznał, że wystarczy tego jednostronnego widowiska i przerwał zawody, oszczędzając Dominowi zdrowia!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button