KSWPolskie MMA

(VIDEO) Koncert Igora Michaliszyna! Na KSW 81 zdominował i ubił Krystiana Bielskiego!

Igor Michaliszyn dopisał do swojego bilansu kolejne zwycięstwo, tym razem w pokonanym polu zostawiając Krystiana Bielskiego podczas gali KSW 81.

Powracający do akcji po ponad rocznej przerwie Igor Michaliszyn (9-2) pokonał Krystiana Bielskiego (9-5) podczas gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim.

Odwrotnie ustawiony Michaliszyn rozpoczął walkę od kilku mocnych wewnętrznych kopnięć na nogę. Poprawił middlekickiem. W wymianie Igor stracił równowagę, ale natychmiast wrócił na nogi. Kolejne kopnięcie wylądowało na schabach Bielskiego.

Michaliszyn zdzielił nacierającego rywala podbródkiem, odchodząc następnie do boku. Krystian starał się zamknąć rywala na ogrodzeniu, ale ten dobrze opędzał się od niego prostymi i kopnięciami. Odchodził do boku z unikiem. Wykroczna noga Bielskiego wydawała się już uszkodzona.

Bielski zamknął Michaliszyna na siatce. Rozpuścił ręce, ale Igor poszedł w obalenie, finalizując je na środku klatki. Trafił do półgardy. Dwie minuty do końca pierwszej rundy.

Michaliszyn kontrolował rywala, okolicznościowo częstując go mocnymi uderzeniami z góry. Bielski nie miał pomysłu na wyrwanie się z trudnej pozycji. Michaliszyn wybrał rękę rywala, strasząc go kimurą, ale odpuścił – zamiast tego zdzielił go serią uderzeń z góry. Runda pierwsza dobiegła końca.

Michaliszyn już w pierwszych sekundach wali potraktował Bielskiego srogimi lowkingami, potem poprawiając kombinacjami 1-2. Krystian wyraźnie się zachwiał, podczas gdy Igor ruszył do ataku. Nie rozpuścił jednak rąk, wpadając w przeciwnika i kładąc go na plecach.

Michaliszyn przedarł się do pozycji bocznej. Następnie do krucyfiksa! Srogie łokcie zaczęły spadać na głowę unieruchomionego Bielskiego! Jeden po drugim! Sędzia bliski przerwania walki! Bielski zdołał jednak się zerwać, ale… Michaliszyn okiełznał jego próby ucieczki, ponownie przedzierając się do krucyfiksa.

Łokcie zaczęły spadać na rozbitą już mocno głowę Bielskiego. Michaliszyn doskonale kontrolował wijącego się rywala, lokując uderzenia na jego twarzy. Sędzia w końcu uznał, że wystarczy, przerywając to nierówne starcie.

Po zwycięstwie Igor Michaliszyn wyraził nadzieję na starcie mistrzowskie ze zwycięzcą konfrontacji Adriana Bartosińskiego z Arturem Szczepaniakiem.