KSWPolskie MMA

(VIDEO) Koncert Dominika Humburgera! Zdemolował Borysa Borkowskiego!

Dominik Humburger zaprezentował świetną formę, rozbijając w pył Borysa Borkowskiego podczas warszawskiej gali KSW 73.
Wziąwszy walkę w zastępstwie, Dominik Humburger (4-0) zdemolował Borysa Borkowskiego (4-2) podczas gali KSW 73 w Warszawie.
Borkowski od pierwszych sekund wywarł presję, szukając mocnych ciosów prawą ręką. Humburger potraktował naszego zawodnika lewym w kontrze. Polak odpowiedział srogim krosem na korpus. W ostrej wymianie obaj przestrzelili.

Polak poszukał obalenia, ale Czech dobrze się wybronił. Humburger regularnie mieszał ustawienie, przeplatając klasyczne z odwrotnym. Polował na kopnięcia na korpus i niskie. Lewy Czech po kiwce obaleniem doszedł głowy Borkowskiego.

Nasz zawodnik zamknął w końcu rywala na ogrodzeniu, ostro szarżując – Humburger poszukał kontrującego latającego kolana, ale Borkowski wykorzystał to do efektownego obalenia. Polak trafił do pozycji bocznej.

Kilka uderzeń wylądowało na głowie Czecha. Ten spróbował się zerwać, doprowadzając do kotła, ale nasz zawodnik utrzymał się na górze – tyle że w gardzie. Z czasem Humburge dobrze jednak wrócił na nogi, trafiając tam mocnym prawym. Efektownie cisnął następnie Borkowskim o deski, a gdy ten próbował wracać na nogi, zagroził mu gilotyną. Borys wykaraskał się, ale końcówka rundy należała do Humburgera, który zachował więcej sił.Od pierwszych sekund rundy drugiej inicjatywa należała do Czecha, który spychał Polaka do defensywy. Humburger wyraźnie łapał wiatr w żagle. Przepuszczał cepy Borkowskiego, dobrze bronił się przed jego próbami zapaśniczymi.

Czech zdzielił Polaka dobrymi uderzeniami w klinczu. Borkowski poszedł w zapasy, przewracając na chwilę Humburgera – ale ten kapitalnie go przetoczył, zasypując następnie gradem uderzeń.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Polak próbował się bronić, próbował obalać, ale Humburger nie wypuścił już zwycięstwa z rąk, okrutnie rozbijając Borkowskiego przy ogrodzeniu. Gdy tamże posłał go w końcu na deski, sędzia Łukasz Bosacki w końcu przerwał zawody.
Po walce Dominik Humburger stwierdził, że marzył o startach w KSW i liczy na szybki powrót do klatki.

Bilans Borysa Borkowskiego pod banderą polskiego organizacji wynosi teraz 1-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button