UFC

(VIDEO) Kennedy Nzechukwu przetrwał parterową ofensywę Danilo Marquesa, ubił rywala w trzeciej rundzie

Kennedy Nzechukwu pokonał Danilo Marquesa przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC Fight Night w Las Vegas Kennedy Nzechukwu (9-1) ubił na początku trzeciej rundy Danilo Marquesa (11-3).
Marquez już w pierwszej akcji zszedł rywalowi do nogi, przenosząc walkę do parteru, gdzie natychmiast zaszedł wracającemu na nogi Nigeryjczykowi za plecy. Zapiął trójkąt nogami na brzuchu Nzechukwu. Do końca rundy Brazylijczyk pozostawał wpięty za plecami przeciwnika stojącego przy ogrodzeniu. Próbował go rozbijać, szukał duszeń, ale bez powodzenia.
W drugiej rundzie działo się nieco więcej, choć chaosu nie brakowało. Nzechukwu lepiej bronił się przed obaleniami, mocno w stójce kilka razy wstrząsając rywalem. Jednak Marques był w stanie przenieść walkę na matę, przez kilkadziesiąt sekund kontrolując rywala zza pleców. W stójce też miał pojedyncze momenty.

Od początku trzeciej odsłony Nzechukwu ruszył do ostrego ataku, z łatwością penetrując ciosami prostymi dziurawą jak szwajcarski ser defensywę zdecydowanie niewyróżniającego się stójkowymi umiejętnościami Brazylijczyka. Sędzia Jason Herzog kilka razy krzyknął do Marquesa, aby ten się bronił, ale niewiele z tego wynikało – Brazylijczyk odchodził do boku, inkasując kolejne uderzenia. Widząc to, sędzia przerwał zawody.https://twitter.com/likennganou/status/1408876902828412930?s=20

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla 29-letniego Nigeryjczyka jest to trzecie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Gane vs. Volkov – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button