UFC

(VIDEO) Kanonada uderzeń! Gregory Rodrigues rozbił i ubił Brada Tavaresa na UFC Vegas!

Gregory Rodrigues pokonał Brada Tavaresa przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Gregory Rodrigues (15-5) pokonał Brada Tavaresa (20-9) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Tavares od początku walki polował na lowkingi, podczas gdy Rodrigues szukał ostrych sierpów w kombinacjach. W wymianie Hawajczyk zachwiał mocno Brazylijczykiem, ale ten przetrwał, a z czasem podkręcił tempo, atakując kombinacjami z morderczymi intencjami. Tavares dobrze jednak odgryzał się kopnięciami na korpus i okolicznościowymi prostymi. Hawajczyk świetnie wybronił się przed próbą zapaśniczą rywala.

W dystansie potraktował Rodriguesa ślicznymi kombinacjami 1-2. Dołożył jaby. Rodrigues nadal jednak rozpuszczał bomby, polując też na obalenia. Na moment zdołał przewrócić Tavaresa rzutem z klinczu, ale ten szybko wrócił na nogi – choć Brazylijczyk unieruchomił go przy ogrodzeniu we frontalnym uchwycie, atakując kilkoma dobrymi kolanami na korpus.

Drugą rundę Tavares rozpoczął od dobrych ciosów, udanie broniąc się też przed próbą obalenia. Brazylijczyk regularnie jednak okopywał go lowkingami. Z czasem dołożył też prawy krzyżowy. Hawajczyk polował na kopnięcia na głowę. Dobrze pracował prostymi. Brazylijczyk poszukał obalenia, trafiając później ciosami. Zaatakował kopnięciami na wszystkich poziomach. Tavares odpowiedział kombinacją 1-2.

Na niespełna minutę przed końcem rundy Rodrigues idealnie w tempo skontrował lowking Tavaresa obaleniem na środku oktagonu. Nie był jednak w stanie wyprowadzić ofensywy z góry.W rundzie trzeciej Rodrigues nadal polował na niskie kopnięcia. Czaił się też na kontrujący overhand w odpowiedzi na jab Tavaresa. W końcu w wymianie trafił mocnym prawym, wstrząsając Hawajczykiem. Poczuł krew, rzucając się do huraganowych ataków. Tavares się bronił gardą, próbował łapać dystans, tu i ówdzie odpowiadać kontrami, ale Rodrigues zasypał go gradem uderzeń! Hawajczyk znalazł się na ogrodzeniu, gdzie schował się za podwójną gardą, którą jednak Rodrigues penetrował potężnymi sierpami. Nie czekając na nokaut, sędzia przerwał walkę!
Brazylijczyk odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu i czwarte w ostatnich pięciu występach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button