Trening MMAUFC

(VIDEO) Jon Jones 2.0? Amerykanin chwali się migawkami z treningów!

Przygotowujący się do debiutu w kategorii ciężkiej Jon Jones opublikował nowe migawki z treningów.
Wybierający się do wagi ciężkiej od dobrej dekady były dominant 205 funtów Jon Jones kusi rychłym powrotem do oktagonu UFC.

Bones opublikował właśnie w mediach społecznościowych migawki z tarczowania z trenerem Brandonem Gibsonem, które odbiły się szerokim echem wśród fanów.
– Jestem teraz dokładnie tam, gdzie powinienem być – napisał w opisie nagrania. – Jestem podekscytowany, aby zobaczyć, jak to będzie za kilka miesięcy, gdy sprawy nabiorą tempa. Jestem ostry w każdym elemencie.

Pokonawszy dwa lata temu po bardzo wyrównanej walce Dominicka Reyesa, niezainteresowany dalszymi startami w wadze półciężkiej Jon Jones obwieścił, że przenosi się do królewskiej. Początkowo dążył intensywnie do konfrontacji z Francisem Ngannou, ale nic z tego nie wyszło.

Przez pewien czas Bones co i rusz wymieniał medialne razy z Daną Whitem, grożąc nawet przejściem na sportową emeryturę. Konflikt jednak zażegnano, a zawodnik kontynuował przygotowania do migracji, skupiając się przede wszystkim na nabieraniu niezbędnej mu w potyczkach z ciężkimi masy.W ostatnich miesiącach wiele mówiło się o starciu Jona Jonesa ze Stipe Miociciem, który zainteresowanie wyraził zresztą ten pierwszy oraz Dana White, ale póki co brak jakichkolwiek szczegółów w temacie. Wedle ostatniej narracji, Miocić potrzebuje więcej czasu, aby przygotować się do walki. Ile? Tego nie wiadomo.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button