(VIDEO) Jiri Prochazka reaguje na wpis, w którym Jan Błachowicz zaprasza go do walki

W przestrzeni medialnej opublikowano krótkie nagranie, na którym Jiri Prochazak odczytał wpis zapraszającego go do walki Jana Błachowicza.

Nie trzeba było długo czekać na publiczną reakcję mistrza kategorii półciężkiej UFC Jana Błachowicza na spektakularny nokaut obrotowym łokciem, jaki w pojedynku wieńczącym sobotnią galę UFC Fight Nigt w Las Vegas Jiri Prochazka zafundował dwukrotnemu pretendentowi do złota Dominickowi Reyesowi.

Ledwie kilka minut później Cieszyński Książę zaprosił Czego w oktagonowe tany.

– Hej, Jiri – napisał Polak na Twitterze. – Ja vs. Ty w Cieszynie. Polski Książę vs. Czeski Samuraj. Miecz vs. Katana.
Wpis ten polskiego mistrza pokazano zaraz po walce Jiriemu Prochazce, co uwiecznił na króciutkim nagraniu dziennikarz Adam Hill.
– Ok, zróbmy to – powiedział Czech.

Po wspomnianym wpisie Jana Błachowicza w sieci zawrzało. Wszystko dlatego, że przecież polski mistrz ma już półoficjalnie zapowiedzianą – potwierdzoną chociażby przez Danę White’a – walkę z Gloverem Teixeirą, która ma się odbyć podczas wrześniowej gali UFC 266.

Nic zatem dziwnego, że Cieszyński Książę szybko opublikował kolejny wpis, w którym doprecyzował, że jego plany walki z Brazylijczykiem nie uległy zmianie.

– Do wszystkich, którzy nie znają słowiańskiego kontekstu poprzedniego wpisu i jego żartobliwego charakteru – napisał. – Oczywiście Glover jest następnym pretendentem. Zawsze dotrzymuję słowa.Zapytany podczas konferencji prasowej po gali, czy zamierza czekać na zwycięzcę wrześniowego starcia Błachowicza z Teixeirą – co może oznaczać wielomiesięczną przerwę – Prochazka nie zawahał się ani chwili, potwierdzając. Podkreślił, że potrzebuje dłuższego rozbratu z oktagonem, aby udoskonalić swoją oktagonową grę, eliminując z niej błędy, które wyszły w starciu z Reyesem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply