UFC

(VIDEO) Jiri Prochazka po wojnie znokautował Aleksandara Rakicia na UFC 300!

Jiri Prochazka wraca na drogę zwycięstw! Czeski rębajło po szalonej walce pokonał Aleksandara Rakicia na gali UFC 300 w Las Vegas.

Były mistrz wagi półciężkiej Jiri Prochazka (30-4-1) po szalonej walce, przez której większość dostawał lanie, znokautował powracającego do akcji po 2-letniej prawie przerwie Aleksandara Rakicia (14-4) w kluczowym dla układu sił w 205 funtach starciu, które zwieńczyło kartę wstępną gali UFC 300 w Las Vegas.

Rakić rozpoczął od lowkinga. Czech odpowiedział podobnym. Kolejny lowking Serba. I jeszcze jeden. Kolejny! Weszły czysto. Kolejny! Mocny kros Serba. Jeszcze jedno niskie kopnięcie. I kolejne! Każde niemal wchodzi.

Prochazka w swoim stylu, ręce nisko. Wyłapał kilka ciosów. Dramat defensywny Czecha. Kolejny atomowy lowking wylądował na łydce wykrocznej nogi Prochazki. I jeszcze jeden. Rakić robi póki co, co chce. W końcu Jiri cofnął nogę przed niskim kopnięciem. Następne jednak weszło czysto. I jeszcze jedno! Czy on ma jeszcze nogę?

Prochazka nieporadnie skraca dystans, ale inkasuje kolejne niskie kopnięcia. Serb czujny. Prochazka trafił w końcu ładnym krosem z odwrotnej pozycji. Zainkasował jednak kolejne lowkingi, tym razem na prawą nogę. Śliczny prawy autorstwa Rakicia w kontrze na lowking. Serb zdecydowanie rozdaje karty. Kros wylądował na szczęce Czecha. Ten jednak nadal wywierał presję.

Frontal na korpus w wykonaniu Prochazki. Czech poprawił ciosami! Weszły mocno! Rakić w tarapatach, salwuje się ucieczką! Przetrwał! W końcówce zdzielił jeszcze Prochazkę dobrymi ciosami, choć ten niewiele sobie z nich zrobił, z uśmiechem schodząc do narożnika.


PEŁNE WYNIKI UFC 300 – TUTAJ


Srogi kros autorstwa Aleksandara w kontrze na lowking Jiriego na otwarcie rundy drugiej. Serb znów trafił, tym razem w kombinacji. Lowkingi Serba, na obie nogi! Odczuł to Czech. Presji jednak nie zmniejszył. Rakić potraktował go srogim krosem. Poprawił potem prostym w kontrze na kopnięcie. Czech pozostawał jednak cały czas w grze.

Lowking Rakicia. Prochazka odpowiedział ciosami! Trafił! Rakić na wstecznym, odpowiada bombami – ale w powietrze. Wyraźnie jednak widać, że ciosy Czecha ważą bardzo dużo. Kopnięcie na głowę w wykonaniu Prochazki! Seria uderzeń! Jasny gwint! Kanonada uderzeń ze strony Czecha! Gigantyczne problemy Serba!

Rakieta zdołał na moment złapać dystans, ale Denisa nie odpuszcza. Ostra wymiana! Obaj trafili, ale szczęka Czecha z tytanu. Serba zachwiał się, a Prochazka przewrócił go, następnie rzucając się za nim z uderzeniami.

Bomby spadły na bezradnego Rakicia, który nie miał już sił na to, aby się wyswobodzić! Sędzia przerwał zawody!

Jiri Prochazka powrócił tym samym na zwycięskie tory. Liczy na to, że w kolejnym pojedynku powalczy o tytuł mistrzowski wagi półciężkiej.

Aleksandar Rakić doznał drugiej z rzędu porażki.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button