BellatorUFC

(VIDEO) „Jesteś ulepiony z innej gliny” – czołowy lekki Bellatora z wielką wdzięcznością i uznaniem o „polskiem gangsterze” Mateuszu Gamrocie

Sidney Outlaw jest pod wielkim wrażeniem umiejętności Mateusza Gamrota, co nie po raz pierwszy potwierdził.
Nieco ponad tydzień temu Sidney Outlaw – czołowy lekki Bellatora – nie oszczędził komplementów Mateuszowi Gamrotowi, który trenuje z nim na matach American Top Team na Florydzie.

– To błogosławieństwo mieć takiego mocnego gracza w klubie jak Mateusz Gamrot – napisał wówczas Amerykanin, dołączając poniższe nagranie. – Nie ma z nim łatwych rund.
W czwartek 30-letni Da Gun – od dawna jeden z głównych sparingpartnerów Dustina Poiriera – raz jeszcze opublikował migawki z technicznych sparingów z polskim lekkim, nie ukrywając ogromnej wdzięczności względem Gamera.

– Jesteś ulepiony z innej gliny – napisał. – Inny gatunek. Fantastyczny wojownik. Dziękuję za pomoc, polski gangsterze.

Polak szybko odpowiedział na przytoczony wyżej wpis Amerykanina.

– Naprzód! – napisał na Instagram Stories. – Rządzisz! Mój człowiek! Idziesz po pas, brachu!

Wojujący zawodowo od 2013 roku Sidney Outlaw to były mistrz wagi lekkiej Ring of Combat oraz Titan FC, który od 2019 roku występuje pod sztandarem Bellatora. Dla organizacji Scotta Cokera stoczył cztery walki, trzy z nich wygrywając. Jedynej porażki doznał z rąk Michaela Chandlera. Obecnie znajduje się na fali dwóch zwycięstw – niejednogłośną decyzją z Adamem Piccolottim oraz przez poddanie z Mylesem Jurym – okupując 1. miejsce w rankingu.Od dłuższego czasu w przestrzeni medialnej pojawiają się doniesienia o zestawieniu walki Sidneya Outlawa z mistrzem 155 funtów Patrickym Freire, ale póki co brak szczegółów w temacie.
Tymczasem rozpędzony serią trzech zwycięstw Mateusz Gamrot powróci do oktagonu UFC 25 czerwca w Las Vegas, w ramach gali UFC Fight Night krzyżując pięści z Armanem Tsarukyanem. Na szali walki znajdzie się prawdopodobnie awans do czołowej dziesiątki wagi lekkiej. Zapowiedź walki, jej wstępna analiza oraz typ na zwycięzcę – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button