UFC

(VIDEO) Jailton Almeida nie do zatrzymania! Skończył w pierwszej rundzie Jairzinho Rozenstruika!

Jailton Almeida nadal nie do zatrzymania! W pojedynku wieńczącym galę UFC on ABC 4 w Charlotte Brazylijczyk pokonał Jairzinho Rozenstruika.
W walce wieczoru gali UFC on ABC 4 w Charlotte Jailton Almeida (19-2) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, pokonując przez poddanie w pierwszej rundzie Jairzinho Rozenstruika (13-5).
Almeida od razu zszedł rywalowi do nóg, ale ten z dziecinną łatwością się wybronił, odpychając rywala. Surinamczyk podkręcił tempo, zamykając rywala na ogrodzeniu. Tam jednak Almeida zszedł mu ostro do nóg, przewracając Rozenstruika na środku oktagonu. Brazylijczyk trafił do półgardy.

Almeida skupiał się na kontroli, starając się przedrzeć do dosiadu. Rozenstruik trzymał jednak mocno nogę rywala. Sędzia już zaczynał się niecierpliwić, poganiając zawodników. Almeida zaatakował krótkimi kolanami i łokciem.

Akcja przeniosła się w okolice ogrodzenia, w które reprezentant Kraju Kawy wbił Surinamczyka. Z czasem Brazylijczyk utorował sobie drogę do pozycji bocznej, następnie w kotle przedzierając się do dosiadu.

Uderzenia spadły na głowę Surinamczyka, który zaczął się skręcać, oddając plecy. Almeida natychmiast wykorzystał okazję, zapinając piekielnie ciasne duszenie. Bigi Boi nie miał wyboru – poddał pojedynek!Brazylijczyk wyśrubował tym samym swój bilans w UFC do 5-0, włączając się do mistrzowskiej rozgrywki w kategorii ciężkiej. Najchętniej w kolejnym pojedynku skrzyżowałby rękawice z… Taiem Tuivasą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button