KSWPolskie MMA

(VIDEO) Ivan Erslan bezlitosny! Znokautował Rafała Kijańczuka!

Ivan Erslan nie dał szans Rafałowi Kijańczukowi podczas gali KSW 70, nokautując Polaka w pierwszej rundzie.
Ivan Erslan (12-1) znokautował w pierwszej odsłonie Rafała Kijańczuka (11-5) podczas gali KSW 70 w Łodzi.
Obaj rozpoczęli bardzo spokojnie, pozostając uważnymi. Srogi lowking na wysokości łydki autorstwa Kijańczuka doszedł celu. Erslan ruszył z ostrą szarżą, ale nie trafił czysto. Chorwat był agresywniejszy, ale Polak dobrze opędzał się od niego prostymi i lowkingami. Kombinacja Rafała doszła celu.

Erslan wpadł w przeciwnika mocnymi ciosami, wbijając go w ogrodzenie w klniczu. Chorwat utrzymał naszego zawodnika na ogrodzeniu przez kilkadziesiąt sekund.Gdy doszło do rozerwania klinczu, Erslan po raz kolejny udowodnił, że ręce w półdystansie ma niebywałe szybkie – okrutnie wstrząsnął Polakiem soczystym prawym overhandem nad jabem. Czując krew, Chorwat ruszył za naruszonym Kijańczukiem, zasypując go gradem potężnych sierpowych. Kilka z nich doszło celu i Kijana wylądował na deskach, ledwie żywy.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Widząc, że nie jest zdolny do efektywnej obrony, sędzia przerwał pojedynek.
Ivan Erslan odniósł tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu, w tym drugie pod banderą KSW. Jego bilans pod banderą polskiego organizacji wynosi 3-1. Po zwycięstwie Chorwat wyraził pełną gotowość na mistrzowskie starcie z Ibragimem Chuzhigaevem lub rewanż z Tomaszem Narkunem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button