(VIDEO) Intensywny i serdeczny staredown! Poirier ofiarował McGregorowi prezent!

Conor McGregor i Dustin Poirier zmierzyli się wzrokiem podczas ważenia przed UFC 257.

Conor McGregor i Dustin Poirier stanęli po raz ostatni oko w oko przed jutrzejszą galą UFC 257 w Abu Zabi, w walce wieczoru której staną do rewanżu.

Gdy tylko Amerykanin zszedł z wagi, Irlandczyk doskoczył do niego, podając mu rękę. Następnie obniżył pozycję, przyjmując postawę bojową. Amerykanin szybko dostosował swoje ustawienie, również schodząc niżej.
Notorious w pewnej chwili wyprostował się i wyprężył, a w ślad za nim to samo ponownie uczynił Luizjańczyk. Obaj zmierzyli się wzrokiem, patrząc sobie prosto w oczy.

Na koniec Poirier wcielił się w mistrza marketingu i… podarował McGregorowi egzemplarz swojego sosu Poirier’s Louisiana Style Hot Sauce. Irlandczyk niezmiernie się ucieszył, padając rywalowi w ramiona i pozując do wspólnego zdjęcia.– Jonie, świetnie z tobą porozmawiać – powiedział Irlandczyk do Jona Anika w krótkim wywiadzie po ważeniu. – Nie mogę się też doczekać naszej rozmowy w oktagonie po walce! Wspaniale jest wrócić! Mam tu ze sobą Louisiana Hot Sauce i nie mogę się doczekać, aby wnieść do oktagonu ogień! Jazda! Dziękuję wam bardzo za wsparcie! Jestem podekscytowany powrotem. Czeka was jutro uczta!

– Cała kariera zaprowadziła mnie do tej walki i jestem tutaj, aby wygrać i skończyć z ręką na górze bez względu na koszty – powiedział Poirier. – Zostawię tam wszystko. Jedziemy!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać na Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Artykuły / analizy poświęcone gali:

Techniczna analiza walki McGregor vs. Poirier II
Analizy i typowanie gali
Przegląd bukmacherski – najciekawsze kursy
Jak oglądać UFC 257 – informacje, ciekawostki, statystyki

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply