(VIDEO) Ilia Topuria znokautował Ryana Halla bombami z góry

Ilia Topuria potwierdził swoje duże aspiracje w wadze piórkowej, demolując Ryana Halla w ramach gali UFC 264.

Niepokonany Ilia Topuria (11-0) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, podczas gali UFC 264 w Las Vegas nokautując w pierwszej rundzie Ryana Halla (8-2).
Od początku pojedynku Hall hasał niedbale do boków z nisko opuszczonymi rękami, raz za razem próbując mniej lub bardziej ekwilibrystycznie schodzić rywalowi do nóg. Topuria dobrze bronił się jednak przed zapaśniczymi zapędami Amerykanina, unikając parteru jak ognia.
Uderzeń nie było wiele. Hall tu i ówdzie rzucił obrotówkę, ale garda Gruzina była na posterunku. Topuria kilka razy zdzielił natomiast Amerykanina ostrymi sierpami. W pewnym momencie wydawało się nawet, że nieco go naruszył, ale Hall przetrwał.

W ostatnich sekundach pierwszej rundy Hall ponownie poszukał obrotówki, ale Topuria skrócił dystans, przewracają rywala – próbującego kręcić się Halla zdzielił dwoma młotami. Amerykanin wyraźnie je odczuł, podczas gdy Gruzin poczuł krew. Wykorzystał okazję i niekorzystną pozycję Ryana, bombardując go kanonadą uderzeń. Amerykanin stracił przytomność!24-latek odniósł tym samym trzecie zwycięstwo pod sztandarem UFC, które mocno przybliża go do walk z czołową piętnastką 145 funtów.

Seria czterech wiktorii powracającego po ponad 2-letniej przerwie Ryana Halla została przerwana.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 – wyniki i relacja na żywo od 00:00

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply