KSWPolskie MMA

(VIDEO) Gra do jednej bramki! Ramzan Jembiev skończył w pierwszej rundzie Fabiana Łuczaka na KSW 88!

Utalentowany choć nieszczególnie zdyscyplinowany Ramzan Jembiev pokonał Fabiana Łuczaka podczas gali KSW 88 w Radomiu.
Przestrzeliwszy karygodnie limit wagowy, Ramzan Jembiev (5-1) z łatwością pokonał podczas gali KSW 88 wyszykowanego mu na ostatnią chwilę Fabiana Łuczaka (2-1).
Jembiev rozpoczął od obrotówki, ale nie trafił czysto. Obszerny prawy Łuczaka przeszył powietrze. Francuz wywierał presję, zmuszając Polaka do orbitowania przy ogrodzeniu. Kąsał naszego zawodnika prostymi. Fabian poszukiwał pojedynczych zrywów z potężnym prawym – i w końcu trafił, ale presja ze strony Jembieva nie zmniejszyła się.

Ramzan trafił kopnięciem na głowę po przekroku! Ustał to jednak Łuczak, który następnie zainicjował obalenie. Jembiev bardzo dobrze się jednak wybronił. Znalazł się na górze. Minęła połowa rundy.

Fabian próbował wrócić na nogi, ale Ramzan wykorzystał chwilę jego nieuwagi, przekładając rękę pod brodą Polaka. Zapiął duszenie bardzo ciasno – tak ciasno, że zmusił Łuczaka do poddania walki, pomimo iż nie wpiął nóg za jego plecy.


Pełne wyniki KSW 88 – tutaj


Ramzan Jembiev odniósł tym samym drugie zwycięstwo pod sztandarem KSW. Po walce Francuz wyraził nadzieję na szybki powrót do klatki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button