UFC

(VIDEO) Firmowa technika Alexeya Oleinika! Jared Vanderaa odklepał!

Alexey Oleinik nadal nie składa broni – Rosjanin poddał swoją firmową dźwignią na kark Jareda Vanderę podczas gali UFC 273.
W wyróżnionej walce karty przedwstępnej gali UFC 273 w Jacksonville 45-letni Alexey Oleinik (60-16-1) poddał w pierwszej rundzie młodszego o 16 lat <strong>Jareda Vanderę (12-8), który wziął ten pojedynek w zastępstwie.
Oleinik swoim zwyczajem rozpoczął od obszernych cepów, celem skrócenia dystansu. Vanderaa nieźle jednak hasał po oktagonie, opędzając się od Rosjanina prostymi. Dwa cepy Oleinika doszły celu. Rosjanin poszukał obalenia, ale Amerykanin dobrze się wybronił. Vanderaa dobrze orbitował, gnębiąc Oleinika prostymi.

Rosjanin poszukał sprowadzenia, ale Vanderaa ponownie świetnie się wybronił. Boa Dusiciel zdołał jednak wciągnąć rywala do parteru, chwytając go, za co się tylko dało.

Jednak Vanderaa wyszedł obronną ręką z kotła parterowego, zachodząc rywalowi za plecy. Oleinik zdołał jednak się wykaraskać, odzyskując dominującą pozycję. Trafił za plecy Amerykanina, później do dosiadu.Rosjanin nie szukał jednak uderzeń z dosiadu, przechodząc do pozycji bocznej. Tam wybrał rękę i głowę Vanddery, ciągnąć niemiłosiernie. Amerykanin nie miał wyboru – odklepał!

Pokonując Amerykanina, Boa Dusiciel przerwał czarną serię trzech porażek, prawdopodobnie ratując się też przed zwolnieniem z organizacji.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button