UFC

(VIDEO) Fantastyczne kolano na głowę w kontrze! Lerone Murphy uśpił Makwana Amirkhaniego!

Fantastycznym kontrującym kolanem w odpowiedzi na obalenie Lerone Murphy znokautował Makwana Amirkhaniego na gali UFC 267 w Abu Zabi.
Lerone Murphy (11-0-1) został w pierwszej rundzie walki zdominowany przez Makwana Amirkhaniego (16-7), ale w drugiej popisał się efektownym nokautem.
Makwan Amirkhani szybko przeszedł w tryb zapaśniczy, kładąc Lerone Murphy’ego na plecach. Kurdyjski Fin z góry świetnie kontrolował Brytyjczyka, nie pozwalając mu wrócić na nogi. Miał co prawda problemy z wypracowaniem sobie miejsca i czasu na zrzucanie uderzeń, ale w kulankach był cały czas o krok przed Murphym.

Brytyjczyk rozpoczął drugą rundę bardzo intensywnie, wywierając sporą presję. Zaatakował ciosami, nie wpadając jednak w półdystans, by nie narazić się na obalenie.Amirkhani postraszył go zejściami zapaśniczymi. W końcu wystrzelił, rzucając się Murphy’emu do nogi, ale… Brytyjczyk skontrował fantastycznym kolanem, usypiając rywala! Dobił go jeszcze serią bomb z góry!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Lerone Murphy odniósł tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu, podczas gdy Makwan Amirkhani doznał trzeciej kolejnej porażki, która może oznaczać kres jego przygody z UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button