Polskie MMA

(VIDEO) Ekspresowa wygrana i celebracja w stylu Conora McGregora! Tomasz Narkun pokonał Jussiego Halonena!

Tomasz Narkun dopełnił formalności, szybko kończąc Jussiego Halonena w starciu wieńczącym galę Seaside Battles 4.
Nie miał żadnych problemów były mistrz wagi półciężkiej KSW Tomasz Narkun (20-6) z pokonaniem niejakiego Jussi Halonena (9-13) w walce wieczoru piątkowej gali Seaside BattleS MMA 4, która odbyła się w Płotkach.

Odwrotnie ustawiony Fin rozpoczął walkę od dwóch niskich kopnięć – drugie z nich Polak skontrował serią ciosów. Spróbował następnie zaatakować latającym kolanem, ale mocno przestrzelił – Halonen wykorzystał rozpęd naszego zawodnika, aby złapać go i przenieść walkę do parteru, za co przyszło mu szybko zapłacić.
Żyrafa natychmiast zaatakował trójkątem z pleców, dopinając technikę. Halonen od razu broni nie złożył – wił się, wstał i wysoko wyniósł Narkuna, następnie ciskając nim o deski z nadzieję na rozpięcie trójkąta. Polak utrzymał jednak technikę, chwilę potem zmuszając rywala do panicznego klepania. Wszystko rozegrało się w nieco ponad 30 sekund.

Nieukrywający aspiracji zasilenia szeregów UFC Tomasz Narkun odniósł tym samym drugie w tym roku ekspresowe zwycięstwo, choć ponownie mierzył się z rywalem o niezachwycającym bilansie i podobnych umiejętnościach.

34-letni obecnie stargardzianin w latach 2015-2022 zasiadał na mistrzowskim tronie wagi półciężkiej KSW, który obronił pięć razy, w międzyczasie dwukrotnie pokonując też Mameda Khalidova. Z polskim gigantem rozstał się w zeszłym roku po serii trzech porażek.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button