(VIDEO) Doświadczenie górą! Michał Kita ubił w parterze Marka Samociuka!

Michał Kita powrócił na zwycięskie tory, pokonując Marka Samociuka podczas gali KSW 65 w Gliwicach.




W ramach gali KSW 65 w Gliwicach zaprawiony w bojach Michał Kita (21-13-1) miał w stójce problemy z młodszym o 16 lat Markiem Samociukiem (3-2), ale gdy przeniósł walkę do parteru, ubił młodziana.




Kita rozpoczął od kopnięć na kolano. Zdzielił rywala lowkingiem. Samociuk odpowiedział takim samym. Kita spróbował kopnięcia na głowę, ale garda młodziana na posterunku. Srogie niskie kopnięcia z obu stron doszły celu. Ładny krzyżowy autorstwa Masakry, ale Samociuk grzmotnął go serią lowkingów, poprawiając ślicznym prawym sierpem w kontrze.

Marek świetnie przepuścił sierpy Michała. Obaj trafili lowkingam. Samociuk zdzielił przeciwnika kolejnymi niskimi kopnięciami! Poczuł je Kita! Wymiana! Marek lepszy! Michał poszedł w zapasy! Udanie. Przewrócił rywala przy ogrodzeniu.

Weteran zrzucił na głowę rywala kilka mocnych uderzeń! Samociuk w żółwiu, chroni tylko głowę! Kolejne ciosy Masakry! Marek nie poprawia pozycji, wszystko na rękawicę, ale uderzenia bardzo mocne! Widząc, że młodzian nie jest w stanie się wydostać, sędzia przerwał zawody!



Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

41-letni Masakra powrócił w ten sposób na zwycięskie tory po porażkach z Philem De Friesem i Darko Stosiciem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

KSW 65: Khalidov vs. Soldić – wyniki, relacja i punktacja na żywo od 19:00

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply