FENPolskie MMA

(VIDEO) Dominacja! Marcin Wójcik zdemolował Adama Wieczorka w walce wieczoru FEN 48!

W pojedynku wieńczącym galę FEN 48 w Jastrzębiu-Zdroju Maracin Wójcik znokautował debiutującego w wadze półciężkiej Adama Wieczorka.

Kapitalnie dysponowany Marcin Wójcik (18-8) rozbił i w drugiej rundzie znokautował Adama Wieczorka (11-3) w walce wieczoru gali FEN 48, która odbyła się w Jastrzębiu-Zdroju.
Wieczorek rozpoczął od lowkingów i ciosów prostych, ale zainkasował srogą kontrę prawym overhandem od Wójcika. Odczuł to! Doszedłszy jednak do siebie, ponownie ruszył na rywala. Smagnął kopnięciem na głowę. Ostre wymiany. Wieczorek wpadł w klincz z ciosami, inkasując też w międzyczasie kontrę. W klinczu Marcin dociskał Adama do ogrodzenia, szukając obalenia. Wieczorek świetnie się jednak wybronił. Na zerwanie Wójcik trafił sierpem.

W dystansie Wieczorek polował na kopnięcia – niskie, frontalne i te na głowę. Wójcik przedzierał się natomiast w półdystans, tam rozpuszczając sierpy w kombinacjach. Wieczorek starał się kontrować łokciami.
Sroga kombinacja na korpus i głowę autorstwa Wójcika. Marcin przestał oddawać pole. Zmusił rywala do orbitowania przy ogrodzeniu. Wieczorek smagnął go jednak dobrymi frontalnymi kopnięciami na korpus, zyskując nieco przestrzeni. W półdystansie Wójcie raził jednak przeciwnika kombinacjami na głowę i doły.

Wieczorek dobrze pracował kopnięciami, szczególnie tymi na nogi i korpus. Inkasował jednak mocne sierpy ze strony Wójcika. W ostatnich sekundach rundy Marcin ściął rywala z nóg soczystym sierpem! Rzucił się z dobitką, przedzierając się do dosiadu. Wieczorka najprawdopodobniej uratowała syrena kończąca pierwszą odsłonę.

Już w pierwszej akcji drugiej rundy Wójcik naruszył Wieczorka lewym sierpem. Chwilę potem przygotował sobie lewym potężny prawy, trafiając czysto. Wieczorek zachwiał się, nie będąc w stanie opanować błędnika. Runął na głowę, podczas gdy sędzia w tempo przerwał zawody, oszczędzając pokonanemu kolejnych razów.

Poniżej nagranie z nokautu.Marcin Wójcik odniósł tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu i szóste w ostatnich siedmiu pojedynkach. Wiktorią tą zapewnił sobie status pretendenta do pojedynku o tron wagi półciężkiej FEN.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button