(VIDEO) Darko Stosić ciężko znokautował Michała Kitę!

Opłaciło się wzięcie walki w zastępstwie – profesor Darko Stosić efektownie znokautował w Gdańsku Michała Kitę.

Kapitalnie dysponowany Darko Stosić (15-4) znokautował w pierwszej rundzie Michała Kitę (20-13-1) podczas gali KSW 61 w Gdańsku.
Kita wywarł presję od początku zawodów. Rozpoznawcze wymiany. Polak poszukał podbródka, ale nie trafił. Zainkasował natomiast kilka niskich kopnięć od Serba. Kita rozpuścił ręce przy ogrodzeniu, ale Stosić trzymał gardę wysoko.

Kolejny atomowy lowking na łydkę w wykonaniu Stosicia. Kita ponownie rozpuścił ręce w ostrej kombinacji, ale szczelna garda Serba znów była na posterunku. Nasz zawodnik zmienił ustawienie na odwrotne, ale zainkasował kolejne niskie kopnięcie. Odpowiedzialny w defensywie Stosić znów zebrał na gardę kanonadę uderzeń Polaka.
Potężne niskie kopnięcie autorstwa Stosicia znów wylądowało na łydce Kity. Polak odpowiedział jednak ostrymi kombinacjami – i wydawało się, że niektóre ich ciosy przeszły przez podwójną gardę Serba. Stosić spróbował obalenia, ale Polak świetnie się wybronił, rozpuszczając kanonadę ciosów – Serb doskonale zebrał je jednak na gardę, dosięgając Kitę srogim sierpem w kontrze.

Masakra nie zwalniał jednak tempa. Ustawiał rywala na ogrodzeniu, tam zasypując go gradem uderzeń – szukał podbródków i ciosów na korpus, starając się ominąć podwójną gardę serbskiego rywala – z pewnymi sukcesami!Stosić nie tracił jednak opanowania, wiele z tych uderzeń przyjmując na ręce. Wypracowawszy sobie następnie nieco przestrzeni przestrzelonym prawym sierpem, nie oddał tym razem pola – uchylił się przed krzyżowym odwrotnie nadal ustawionego Kity, kontrując go potężnym prawym sierpem. Zabrzanin wylądował na deskach, a Darko, czując krew, ruszył na niego. Serią młotów z góry, przeniósł Kitę do krainy Morfeusza, nie dając sędziemu wyboru!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN
Darko Stosić odniósł tym samym drugie zwycięstwo przez nokaut pod sztandarem KSW, najprawdopodobniej torując sobie drogę do mistrzowskiej potyczki z Philem De Friesem, którego zresztą w wywiadzie po walce zaprosił w tany, wieszcząc mu marny los.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 61: Pudzian vs. Juras – wyniki, relacja i punktacja na żywo od 20:00

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Konewa

    6 czerwca 2021 at 01:57

    Jak tylko usłyszałem jak Pan Janisz mówi, że Stosić to nie Ali w walce z Louisem, to od razu wiedziałem że zaraz Kita dostanie jakiegoś gonga 🤦🏼‍♂️😂

    Kita wyglądał dziś świetnie, ale nockout tu cały czas wisiał w powietrzu.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply