KSWPolskie MMA

(VIDEO) Daniel Tarchila pokonał debiutującego w zawodowym MMA Vladyslava Falbiychuka na KSW 88!

Daniel Tarchila pokonał stawiającego pierwsze kroki na zawodowej scenie MMA Vladyslava Falbiychuka podczas radomskiej gali KSW 88.
Daniel Tarchila (7-2) pokonał wchodzącego na ostatnią chwilę i debiutującego w zawodowym MMA Vladyslava Falbiychuka (0-1) podczas gali KSW 88 w Radomiu.
Tarchila rozpoczął walkę od prób kopnięć na głowę. Falbiychuk odpowiadał krótkimi seriami pięściarskimi. Srogie wymiany – obaj trafili dobrymi prawymi. Ukrainiec zaczął się rozkręcać, przedzierając się z ciosami przez gardę Tarchili. Mołdawianin był jednak cały czas w grze, choć szybkość Falbiychuka sprawiała mu problemy.

Ukrainiec spróbował obalenia, ale Tarchila wybronił się bez problemów. Tempo walki odrobinę spadło. Mołdawianin trafił ciosem po kopnięciu. Zrywy pięściarskie Falbiychuka przynosiły mu jednak nadal sukcesy. Minęła połowa rundy.

Daniel poszukał obalenia, ale Vladyslav świetnie się wybronił. W końcu jednak Mołdawianin sfinalizował obalenie na środku klatki, schodząc pod ciosami Ukraińca. Ten postraszył go gilotyną, ale w kotle zapaśniczym Tarchila zaszedł mu za plecy.Znajdujący się na kolanach Falbiychuk próbował się wydostać z niekorzystnego położenia, ale zmiękczający go krótkimi uderzeniami Tarchila świetnie zaszedł rywalowi za plecy, jednocześnie zapinając ciasne duszenie. Ukrainiec poddał walkę.


Pełne wyniki KSW 88 – tutaj


Bilans Daniela Tarchili pod flagą KSW wynosi teraz 2-1. Mołdawianin liczy teraz na przeciwnika z czołówki kategorii piórkowej, bo jego celem jest tytuł mistrzowski.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button