Polskie MMAUAE Warriors

(VIDEO) Fantastyczne latające kolano! Daniel Skibiński wygrywa w Abu Zabi przez nokaut!

Daniel Skibiński odniósł dwunaste zwycięstwo z rzędu, pokonując w Abu Zabi Acoidana Duque.

W swoim debiutanckim występie pod sztandarem organizacji UAE Warriors Daniel Skibiński (18-5) pokonał Acoidana Duque (16-3) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie podczas gali UAE Warriors 20 w Abu Zabi.
Walczący z odwrotnego ustawienia Hiszpan rozpoczął od kopnięcia na korpus. Polak również zmienił ustawienie na odwrotne. Srogi lowking Duque doszedł celu, gdy Skibiński próbował obalać. Hiszpan dobrze się wybronił, a walka trafiła do klinczu. Rozerwanie z kolanem na korpus autorstwa Daniela.
Lowking naszego zawodnika doszedł celu. Duque poszukał podbródka. Kopnięcie na korpus w wykonaniu Hiszpana – Skibiński spróbował skontrować krzyżowym. Walka trafiła do klinczu, ale tylko na chwilę. Minęły dwie minuty walki.

Polak odchyla się przed niewyprowadzonym ciosem Hiszpana, ten obniża pozycję… Potężny podbródek Skibińskiego! Duque wylądował na deskach, okrutnie naruszony! Nasz zawodnik rzucił się na niego z dobitką, ale Duque przetrwał trudne chwile i z czasem wrócił na nogi, inkasując jeszcze kolano na korpus w klinczu.

Mocny lowking Duque doszedł celu. Kopnięcie na korpus również. Polak odpowiedział własnym niskim kopnięciem. Nasz zawodnik wywierał presję, zmuszając rywala do walki ze wstecznego. Dobra kombinacja Duque, dwa ciosy doszły celu. Hiszpan poszukał obalenia, ale Skibiński dobrze się wybronił, rozrywając klincz z soczystym prawym na szczękę rywala.Duque trafił kolejnym ładnym niskim kopnięciem. W końcówce rundy obaj wdali się w kilka wymian i obaj zanotowali dobre uderzenia – Polak chyba więcej.

Duque poszukał wysokiego kopnięcia już w pierwszej akcji drugiej odsłony – częściowo doszło ono celu, ale Skibiński przechwycił jego nogę, przenosząc walkę do parteru. Tam jednak Hiszpan dobrze pracował z pleców, rąbiąc łokciami. Polak podniósł pozycję, okopał nogi przeciwnika, następnie schodząc do półgardy z ciosami.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Duquez próbował wracać na nogi, ale Skikbiński unieruchomił go na dole, choć ofensywy w wykonaniu Polaka nie było wiele – zmuszony był skupić się przede wszystkim na kontroli. Minęły dwie minuty drugiej odsłony.

Duque próbował przetaczać, ale Skiba trzymał pozycję na górze. W końcu na około dwie minuty przed końcem Hiszpan zdołał wrócić na nogi, jeszcze trafiając Skibińskiego podbródkiem na rozerwanie klinczu. Polak oddychał ciężko, choć i Hiszpan pierwszej świeżości nie był.
W stójce nie działo się wiele. Obaj zawodnicy zanotowali kilka dobrych uderzeń, Hiszpan poszukał kopnięć na głowę.

Ładny frontal na twarz w wykonaniu Duque na otwarcie trzeciej rundy. Jednak Skibiński zamknął rywala na ogrodzeniu, tam atakując fantastycznym latającym kolanem! Duque wylądował na deskach, okrutnie naruszony! Nasz zawodnik rzucił się na próbującego uwiesić się u jego nogi Hiszpana z kolejnymi z uderzeniami! Hiszpan próbował się bronić, ale nie był w stanie! Daniel zaszedł mu za plecy, bombardując go uderzeniami! Sędzia przerwał zawody!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla polskiego półśredniego jest to już dwunaste zwycięstwo z rzędu, które prawdopodobnie mocno przybliża go do angażu w wymarzonym UFC.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button