Trening MMAUFC

(VIDEO) Conor McGregor chwali się tarczowaniem, Henry Cejudo wytyka mu błędy!

Henry Cejudo przemycił ponownie garść wskazówek pod adresem Conora McGregora, zdecydowanie zachwytu metodami treningowymi Irlandczyka nie wyrażając.
Nie ustaje w medialnym podszczypywaniu Conora McGregora inny były podwójny mistrz UFC – a dodatkowo złoty medalista olimpijski w zapasach – Henry Cejudo, nie marnując żadnej okazji, aby utrzeć nosa Irlandczykowi.

Kilka tygodni temu Amerykanin skomentował migawki z bokserskiego treningu Notoriousa, wytykając mu szereg błędów – trzymanie rąk nisko, złe wyczucie dystansu. Irlandczyk rad tych nie przyjął, wymyślając Posłańcowi od zuchwałego, małego i grubego karła, który o walce pojęcia nie ma.
We wtorek Notorious pochwalił się kolejnymi fragmentami z tarczowania.

– Traktuj swoje proste jak miecze, a sierpy jak młoty – napisał obok nagrania.

Ponownie czujność zachował Cejudo, swoim już zwyczajem wskazując niedociągnięcia w technice Irlandczyka.

– Wszystko nieprzygotowane – napisał. – Żadnych kiwek, zmyłek, zmian poziomu. I sądzisz, że tym razem wynik będzie inny. Za dużo pracujesz nad kombinacjami, podczas gdy powinieneś szlifować skracanie dystansu, przygotowanie ataku, zastawianie pułapek. Ot, wskazówka od GOAT-a.

Dzień wcześniej Notoriou opublikował też inne nagranie z tarczowania, poruszając się nieco żwawiej na nogach i korzystając z prawego sierpa – techniki, do której w oktagonie odwołuje się niezwykle rzadko. Triple C nie zabierał jednak głosu w temacie.

Conor McGregor jest na ostatniej prostej rehabilitacji po zeszłorocznym złamaniu nogi, którego doznał w przegranej trylogii z Dustinem Poirierem. Do akcji planuje powrócić latem, choć sternik UFC Dana White stwierdził niedawno, że spodziewa się Irlandczyka z powrotem w oktagonie wczesną jesienią.
Kto będzie rywalem byłego podwójnego mistrza? Wcześniej przebąkiwał on o starciu o złoto wagi lekkiej z Charlesem Oliveirą, ale ostatnio narrację zmienił, dybiąc na tron 170 funtów, na którym od lat zasiada Kamaru Usman.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button