Trening MMAUFC

(VIDEO) „Ręce za nisko i nie czujesz dystansu” – Cejudo krytycznie o migawkach z treningu McGregora, Irlandczyk ruga go w odpowiedzi

Henry Cejudo nie był pod wrażeniem najnowszych migawek z bokserskiego treningu Conora McGregora – a Irlandczyk z komentarza Amerykanina.
Były podwójny mistrz UFC i nadal jedna z największych gwiazd organizacji – a może nadal największa – Conor McGregor wznowił treningi po złamaniu nogi, jakiego doświadczył w zeszłorocznej trylogii z Dustinem Poirierem. Irlandczyk opublikował krótkie nagranie w mediach społecznościowych z pracy na tarczach.
Migawki te nie uszły uwadze innemu byłemu podwójnemu mistrzowi, a na dodatek mistrzowi olimpijskiemu Henry’emu Cejudo. Amerykanin podszedł jednak do zaprezentowanej przez Notoriousa techniki z pewną rezerwą.

– Twoje ręce są za nisko i nie czujesz dystansu – napisał Triple C. – Trzymaj się z dala od potakiwaczy. Taka drobna rada od GOAT-a.

Irlandczyk rady tej do serca jednak sobie nie wziął. A przynajmniej na to wskazuje odpowiedź, jakiej szybko udzielił Amerykaninowi, już oczywiście skasowanej.

– Cóż za zuchwałość ze strony małego grubego początkującego karła, żeby trzymać tarcze pod kopnięcia dla Cris Cyborg – wypalił Conor. – Popatrzcie tylko, w jakim jest stanie. Mój Boże. Gruby karłowaty nowicjusz.– Henry Cejudo, jesteś małym, grubym, karłowatym nowicjuszem.

Conor McGregor w zeszłym roku stoczył dwie walki z Dustinem Poirierem, obie przegrywając. W pierwszej został znokautowany, drugą skończył ze złamaną nogą. Irlandczyk celuje w powrót do oktagonu w połowie roku, mając nadzieję na mistrzowskie starcie z Charlesem Oliveirą. Mając jednak na uwadze, że Brazylijczyk w maju idzie w tany z Justinem Gaethje, wydaje się, że Notorious zmuszony będzie obejść się smakiem.
Henry Cejudo zakończył karierę w 2020 roku, ale coraz częściej przebąkuje o powrocie, nie mając wątpliwości, że posiada wszelkie narzędzia, aby przejąć trony kategorii koguciej i piórkowej. Póki co nie wypracował jednak porozumienia z UFC w sprawie finansów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button