KSWPolskie MMA

(VIDEO) Co za powrót! Zaliczył deski, skończył w glorii zwycięzcy! Artur Szczepaniak poddał Jivko Stoimenova!

Debiutujący nad Wisłą Artur Szczepaniak był o włos od porażki z Jivko Stoimenovem, ale pokazał niesamowity charakter, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę.
Artur Szczepaniak (8-1) po szalonym pojedynku pokonał Jivko Stoimenova (13-5) podczas gali KSW 69 w Warszawie.
Szczepaniak rozpoczął od serii atomowych lowkingów, unikając kontruderzeń Bułgara. Dobrze hasał też do boków, ale… Do czasu! Poszedł w ostrą wymianę, inkasując potężne sierpy, po których runął na deski! Natychmiast jednak poszedł w parter, obalając Bułgara! Ten jednak z czasem wrócił na nogi, efektownym rzutem kładąc Polaka na plecach.

Szczepaniak poszukał skrętówki, ale Stoimenov wybronił się. Walka trafiła na środek klatki. Polak wyraźnie odczuwał jeszcze skutki knockdownu. Był wolniejszy, zainkasował serię kolejnych uderzeń. Dobrze jednak ponownie zaprzągł do działania zapasy, męcząc Bułgara przy ogrodzeniu. Na rozerwanie trafił podbródkami, ale pośliznął się i runął na deski. Szybko jednak pozbierał się, znów zamykając Stoimenova na ogrodzeniu. Tam zdzielił go kilkoma uderzeniami.

Szczepaniak już jakby świeższy, poszukał ciosów, kopnięcia na głowę. Bułgar już jakby zdeprymowany, zmęczony. Kolejne kapitalne obalenia w wykonaniu Polaka. Szala zwycięstwa wyraźnie zaczynała przechylać się w jego stronę.

Szczepaniak przedarł się do dosiadu! Rozpuścił ręce! Bułgar próbował się bronić, wił się, chciał zrzucić z siebie Polaka! Bez powodzenia! Sędzia był bliski przerwania pojedynku!W końcu masakrowany Stoimenov oddał plecy! Szczepaniak zapiął ciasne duszenie! Bułgar nie miał wyboru – odklepał! Wielki powrót Szczapaniaka stał się faktem!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button