UFC

(VIDEO) Co za nokaut! Nadział się prosto na potężne kopnięcie na głowę!

Abdul Razak Alhassan ekspresowo srogim kopnięciem na głowę znokautował Alessio Di Chirico podczas gali UFC FN w Las Vegas.

Abdul Razak Alhassan (11-4) fantastycznym kopnięciem na głowę znokautował Alessio Di Chirico (13-7) w ledwie 17 sekund podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Na otwarcie zawodów walczący z odwrotnego ustawienia Di Chirico poszukał frontalnego kopnięcia, ale Alhassan zblokował je. Ghańczyk wywarł presję, zmuszając Włocha do oddania pola.
Di Chirico ponownie spróbował smagającego kopnięcia na korpus, ale Alhassan przechwycił je. Włoch wyrwał nogę, cofając się w okolice siatki.

Zawodnik z Ghany wyprowadził okrężne kopnięcie na głowę, podczas gdy Di Chirico pochylił się… prosto na nie! Gdy zorientował się, że popełnił okrutny grzech niebu obrzydły, opuszczając też ręce – prawdopodobnie spodziewał się middlekicka – było już za późno. Kopnięcie trafiło czysto. Nogi rozjechały się pod Włochem, który runął na deski, półżywy. Dobitka nie była potrzebna.

https://twitter.com/UFCFRA/status/1431794969686200320?s=20Abdul Razak Alhassan najprawdopodobniej uratował się w ten sposób przed zwolnieniem – przerwał bowiem czarną serię trzech porażek. Dla Alessio Di Chirico jest to czwarta przegrana w ostatnich pięciu występach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button