(VIDEO) Ciosy, brazylijskie kopnięcie, latające kolano! Ikaram Aliskerov efektownie skończył Warlleya Alvesa na UFC 294 w Abu Zabi!

Ikram Aliskerov zaprezentował wyborną formę, demolując Warlleya Alvesa podczas gali UFC 294 w Abu Zabi.

Kapitalnie dysponowany Ikram Aliskerov (15-1) popisał się fantastycznym nokautem w starciu z Warlleyem Alvesem (15-7) podczas gali UFC 294 w Abu Zabi.

Przez dwie pierwsze minuty rywalizacji zawodnicy wymieniali się ciosami i kopnięciami. Alves próbował utorować sobie drogę do półdystansu, aby tam rozpuszczać ręce, polując też na niskie kopnięcia oraz middlekicki.

Z kolei nieźle kontrolujący dystans Dagestańczyk kąsał rywala ciosami prostymi, tu i ówdzie odpalając też kopnięcia.

Po niespełna dwóch minutach Aliskerov posłał Alvesa na deski soczystym jabem. Brazylijczyk natychmiast zerwał się co prawda na nogi, ale Dagestańczyk poczuł krew i ruszył na niego. Ciosami ustawił go na ogrodzeniu, gdzie naruszył go brazylijskim kopnięciem, następnie atakując fantastycznym latającym kolanem. Chwiejącego się na siatce rywala dobił kanonadą uderzeń, nie dając wyboru sędziemu Łukaszowi Bosackiemu. Walka została przerwana!

Pełne wyniki gali UFC 294: Makhachev vs. Volkanovski – TUTAJ

Ikram Aliskerov odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu w UFC przez efektowny nokaut w pierwszej rundzie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.