KSWPolskie MMA

(VIDEO) Ciężki nokaut! Kleber Silva brutalnie rozprawił się z Rafałem Kijańczukiem!

Kleber Silva pokonał wchodzącego na zastępstwo Rafała Kijańczuka podczas gali KSW 85 w Nowym Sączu.
Kleber Raimundo Silva (22-12) ciężko znokautował Rafała Kijańczuka (12-7) w ramach gali KSW 85 w Nowym Sączu.
Silva rozpoczął od dobrego krosa na korpus. Trafił sierpem. Zawodnicy tańczyli na środku klatki. Próbowali wypracować sobie dogodną pozycję do ataku, wyprowadzić rywala w pole. W wymianie Brazylijczyk trafił prostym.


Pełne wyniki KSW 85


Kijańczuk popracował niskim kopnięciem. Zapolował na wysokie, ale przestrzelił. Silva spróbował obalenia, ale Polak świetnie się wybronił, rozpuszczając jeszcze bomby na rozerwanie klinczu. W dystansie Kijana trafił srogim lowkingiem. W wymianie Silva grzmotnął Polaka ładnym krosem w kombinacji.

Rafał nieustannie polował na kopnięcie na głowę, próbując tak przechytrzyć rywala, by ten się na nie nadział. Wydawało się jednak, że to Brazylijczyk jest szybszy pod kątem pięściarskim. Jednak Polak zasypał go gradem uderzeń – niektóre z nich doszły celu. Silva oddał pole, chroniąc się za podwójną gardą – i się uchronił.

Kijańczuk spróbował kolejnego kopnięcie, ale tym razem Silva nie oddał pola – zdzielił rywala kontrującym lewym sierpem, okrutnie nim wstrząsając. Kijańczuk złapał się z nos i pochylił przy siatce. Szybko wstał, ale wyłapał potężny kros, po którym osunął się na deski przy ogrodzeniu. Próbował utrzymać się na górze, ale Silva dopełnił dzieła zniszczenia morderczym kolanem!

Poniżej nagranie z nokautu.Bilans 35-letniego Klebera Silvy w klatce KSW wynosi teraz 2-0. Rafał Kijańczuk doznał drugiej z rzędu porażki. W KSW jego rekord to 2-3.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button