UFC

(VIDEO) Charles Oliveira pogratulował zwycięstwa Islamowi Makhachevowi! Dagestańczyk spodziewa się, że jeszcze się spotkają!

Były mistrz kategorii lekkiej UFC Charles Oliveira spotkał się z Islamem Makhachevem zaraz po zwycięstwie Dagestańczyka z Alexandrem Volkanovskim na UFC 284.
Charles Oliveira był jednym z pierwszych zawodników, którzy osobiście pogratulowali Islamowi Makhachevowi zwycięstwa z Alexandrem Volkanovskim w walce wieczoru gali UFC 284 w Perth.

Brazylijczyk przyleciał do Australii razem ze swoim klubowym kolegą z Chute Boxe Elvesem Brenerem, który w pojedynku otwierającym galę – wziętym w zastępstwie – pokonał niejednogłośną i niezwykle kontrowersyjną decyzją sędziowską Zubairę Tukhugova.
Walkę wieczoru Do Bronx oglądał z pierwszego rzędu trybun. Starcie padło łupem Islama Makhacheva, który po zażartym boju pokonał jednogłośnie Alexandra Volkanovskiego, zadając Australijczykowi pierwszą porażkę w oktagonie amerykańskiego giganta.

Po walce Brazylijczyk spotkał się na korytarzach RAC Arena z Dagestańczykiem.

– Powiedz mu, że to była świetna walka – zwrócił się Charles to tłumacza, aby przekazał jego słowa Islamowi. – Pogratuluj mu i powiedz, że jest wspaniałym mistrzem.

– Do zobaczenia wkrótce ponownie – powiedział Dagestańczyk. – Mistrzu!

Obaj zawodnicy uścisnęli sobie dłonie.

Brazylijczyk udzielił też po gali krótkiego wywiadu portalowi Materatings.

– Makhachev stoczył świetną walkę – powiedział. – Mocno poprawił swoje kopnięcia. Zasłużył na zwycięstwo. Na pewno będziemy jeszcze się bić.– Volkanovski to czołowy zawodnik. Toczył mocne walki i tutaj nie było inaczej. Myślę jednak, że wróci do swojej wagi.

Oliveira i Makhachev skrzyżowali rękawice w październiku zeszłego roku. Na szali pojedynku w ramach gali UFC 280 w Abu Zabi znalazł się tytuł mistrzowski kategorii lekkiej, który kilka miesięcy temu Brazylijczyk stracił z powodu przestrzenia wagi przed zwycięską ostatecznie potyczką z Justinem Gaethje.

Pojedynek wygrał Dagestańczyk, dominując Do Bronxa w każdej płaszczyźnie. Posławszy Brazylijczyka na deski w drugiej rundzie, poddał go trójkątnym duszeniem.
Wedle nieoficjalnych doniesień, nieukrywający nadal mistrzowskich aspiracji Charles Oliveira powróci do oktagonu w maju, stając naprzeciwko rozpędzonego serią ośmiu zwycięstw Beneila Dariusha. Brazylijczyk jest przekonany, że wiktoria zagwarantuje mu powrót do gry o tron 155 funtów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button