KSWPolskie MMA

(VIDEO) Wojna! Cezary Kęsik rozbił charakternego Marcina Krakowiaka!

Cezary Kęsik i Marcin Krakowiek dali podczas gali KSW 64 w Łodzi prawdziwą wojnę na wyniszczenie.

Cezary Kęsik (13-1) okrutnie porozbijał i w trzeciej rundzie skończył niebywale bitnego i twardego Marcina Krakowiaka (11-4) podczas gali KSW 64 w Łodzi.
Kęsik rozpoczął od mocnego middlekicka, unikając potężnego sierpa. Srogi lowking zawodnika z Lublina doszedł celu. Ruchliwy Krakowiak szukał schabów, aktywnie pracował lewą ręką, trafiając jednym z uderzeń.

Wymiany – Lubelski Czołg trafił srogim sierpem! Krakowiak zachwiał się! Kolejne bomby spadły na głowę Krakowiaka! Kanonada uderzeń ze strony Kęsika! Jedno po drugim! Kolana z tajskiej klamry! Marcin słaniał się na nogach, ale nadal się bronił, przyszpilony do ogrodzenia. Krakowiak na deskach! Ale wraca na nogi! Kęsik szuka bomby jak Romero z Rockholdem! Przestrzelił!
Krakowiak wrócił na nogi, ale tam skupiał się niemal wyłącznie na defensywie, podczas gdy Kęsik nadal rozpuszczał ostre ciosy, łokcie! Walka na chwilę trafiła do parteru, ale Krakowiak wrócił na nogi. Kęsik spróbował obalenia, ale to Krakowiak znalazł się na górze – w dosiadzie!

Marcin zasypał rywala gradem uderzeń z góry – i kilka z nich doszło celu. Krakowiak poszukał skończenia! Rozpuścił ręce! Lubelski Czoł przetrwał jednak do syreny kończącej pierwsze pięć minut.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Kęsik

Lublinianin zachował zdecydowanie więcej sił na drugą rundę, od razu dosięgając rywala serią uderzeń. Znów ustawił go na ogrodzeniu, tam rozpuszczając ręce. Dołożył kolana na głowę z klinczu. Krakowiak cały czas balansował, starał się przepuszczać uderzenia, ale sporo z nich doszło celu. Twarz Marcina była już zmasakrowana. Nie miał nawet sił, aby trzymać ręce wysoko, podczas gdy Kęsik kontynuował falowe ataki.Jednak szukając ostrego sierpa, Cezary stracił równowagę, lądując na plecach. Krakowiak zszedł za nim do parteru. Rozpuścił uderzenia z góry. Kęsik spróbował wrócić na nogi, ale nie był w stanie zerwać się odpowiednio szybko, przewrócony przez rywala. jednak na minutę przed końcem rundy Kęsik w końcu odwrócił pozycję, trafiając do gardy wyczerpanego przeciwnika.

Punktacja Lowking.pl R2:
10-8 Kęsik

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Srogi lowking Kęsika na otwarcie trzeciej odsłony. Krakowiak ledwie utrzymał się na nogach, kolano prawej prawdopodobnie mając już uszkodzone. Cezary dopadł rywala na siatce, tam dopełniając dzieła zniszczenia uderzeniami.
Cezary Kęsik powrócił tym samym na drogę zwycięstw po zeszłorocznej porażce z Abusem Magomedovem. Jego bilans w KSW wynosi 3-1.

Dla Marcina Krakowiaka jest to pierwsza przegrana pod sztandarem KSW po dwóch zwycięstwach na rozpoczęcie przygody z polskim gigantem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button