KSWPolskie MMATrening MMA

(VIDEO) Były poddania, będą nokauty? Robert Ruchała zachwyca w pięściarskich tanach!

Robert Ruchała opublikował migawki z treningu bokserskiego nastawionego na szlify pracy na nogach.
Pomimo poświątecznego a nadal przedsylwestrowego okresu gruszek w popiele nie zasypia utalentowany Robert Ruchała. A wręcz przeciwnie – podkręca tempo na sylwestrowe balety, żwawo hasając po parkiecie.
Wyróżniający się dotychczas przede wszystkim w aspektach parterowych – dość powiedzieć, że spośród sześciu zwycięstw w karierze trzy odniósł przez poddania – 23-latek zabrał się mocno za pięściarskie tany pod batutą trenera Radosława Pietrzkiewicza.

Pierwsze efekty poniżej.

Robert Ruchała rozpoczął zawodową karierę dwa lata temu, serią trzech zwycięstwo torując sobie drogę pod sztandar KSW.W debiutanckim występie w klatce polskiego giganta poddał balachą Michała Domina, by następnie taki sam los zafundować Danielowi Bażantowi. Ostatnio był natomiast widziany w akcji podczas październikowej gali KSW 64 w Łodzi, gdzie udanie zrewanżował się za amatorską porażkę Patrykowi Kaczmarczykowi, zwyciężając jednogłośną decyzją sędziowską.
Nie wiadomo póki co, kiedy reprezentant Grapplingu Kraków stoczy swój czwarty pojedynek w KSW. Mając jednak na uwadze jego tamże bilans 3-0, wydaje się, że Robert jest o włos od włączenie się do rozgrywki o najwyższe laury w kategorii piórkowej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button