Gamebred Bareknuckle

(VIDEO) Byli mistrzowie UFC w rewanżu na gołe pięści! Junior dos Santos zmierzył się z Fabricio Werdumem!

W walce wieczoru gali Gamebred Bareknuckle 5 do rewanżu – tym razem w formule na gołe pięści – stanęli Junior dos Santos i Fabricio Werdum.
Skorzystawszy z fontann młodości – sądząc po ich imponujących sylwetkach – byli mistrzowie wagi ciężkiej UFC, 39-letni Junior dos Santos i 46-letni Fabricio Werdum stanęli do rewanżu, który uświetnił piątkową galę Gamebred Bareknuckle 5, gdzie walczy się w formule MMA ale na gołe pięści.

Do pierwszej walki doszło w 2008 roku w UFC. Debiutujący wówczas pod sztandarem amerykańskiego giganta Cigano efektownie znokautował faworyzowanego Vai Cavalo, rozpoczynając swój marsz po tron 265 funtów.
Co działo się natomiast w Jacksonville poszli na pięści po raz drugi?

Pierwsza odsłona miała przez kilka minut charakter rozpoznawczy. Werdum próbował różnorodnych kopnięć, podczas gdy dos Santos wywierał delikatną presję, próbując przygotować sobie ciosy. Grzmotnął Fabricio dobrymi lowkingami, wybronił się przed próbami zapaśniczymi. W klinczu potraktował krajana krótkimi ciosami, rozbijając mu łuk brwiowy. W samej końcówce grzmotnął natomiast rywala srogim prawym, po którym Werdum swoim zwyczajem poszedł na plecy.

Druga runda była bardziej wyrównana. Werdum był nieco agresywniejszy, trafił kilkoma kopnięciami na korpus i lowkingami, a nawet ciosami. Nie był w stanie obalić dos Santosa. Ten odpowiadał głównie ciosami prostymi, tu i ówdzie dokładając lowkingi.

Także w trzeciej odsłonie żaden z zawodników bijatyki nie szukał – obaj mieli nawzajem do siebie dużo szacunku. To jednak ciosy szybszego dos Santosa dochodziły częściej. Lewe oko Werduma było już okrutnie porozbijane. Kopnięcia i próby zapaśnicze nie przynosiły mu powodzenia.Sędziowie przyznali zwycięstwo Juniorowi dos Santosowi – choć niespodziewanie decyzja nie była jednogłośna. Cigano wygrał w stosunku 2 x 30-27, 28-29.

Cała walka poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button