UFC

(VIDEO) Bryan Barberena po krwawej jatce ubił Robbiego Lawlera!

W toczonej niemal wyłącznie w półdystansie walce Bryan Barberena rozbił i w końcówce drugiej rundy ubił Robbiego Lawlera.
Bryan Barberena (18-8) i Robbie Lawier (29-16) dali srogie widowisko podczas gali UFC 276 w Las Vegas, zakończone zwycięstwem przez techniczny nokaut tego pierwszego.
W pierwszej odsłonie obaj zawodnicy niemiłosiernie okładali się ciosami – Lawler był agresywniejszy, wywierając nieustannie presję, ale to Barberena był znacznie aktywniejszy. Nieustannie zasypywał Lawlera gradem uderzeń, różnicując w nich moc. Chętnie atakował też łokciami oraz lowkingami. Bujający się nieustannie Lawler przemycił jednak kilka srogich kombinacji.

Lawler rozpoczął drugą rundę znacznie lepiej, robiąc kapitalny użytek z prawego prostego, który mocno rozbił twarz Barbereny. Jednak ten broni nie składał, nadal ochoczo wdając się w wymiany z rywalem. W końcu zaczął zmęczonego jakby Lawlera trafiać coraz częściej, stopniowo go przełamując. Naruszonego serią uderzeń Robbiego zasypał kolejnymi, robiąc też srogi użytek z łokci, którymi raz za razem siekł oponenta.Bam Bam zasypał Ruthlessa kanonadą uderzeń na ogrodzeniu! Lawler chwiał się na nogach, ledwie żywy! W końcu sędzia przerwał rzeź, oszczędzając kilka szarych komórek byłemu mistrzowi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla Bryana Barbereny było to już trzecie zwycięstwo z rzędu.

40-letni już Robbie Lawler doznał piątej porażki w ostatnich sześciu występach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button