UFC

(VIDEO) Biało-czerwoni w UFC – organizacja wskazała 5 najlepszych polskich zawodników!

W drodze do sobotniej gali UFC Fight Night z udziałem Jana Błachowicza i Aleksandara Rakicia organizatorzy promują też innych czołowych polskich zawodników.
Wraz ze zbliżającym się wielkimi krokami powrotem do oktagonu byłego mistrza wagi półciężkiej Jana Błachowicza – w walce wieczoru sobotniej gali UFC Fight Night w Las Vegas Polak skrzyżuje rękawice z Aleksandarem Rakiciem – specjaliści od promocji i marketingu UFC szeroką i biało-czerwoną idą ławą.

Wczoraj zaprezentowano obszerną, ponad 20-minutową zapowiedź polsko-serbskiej potyczki, a dzisiaj na profilach UFC w mediach społecznościowych zagościł prawie 5-minutowy materiał poświęcony najlepszym polskim zawodnikom w historii organizacji.
Dana White i spółka wyróżnili oczywiście przywołanego wcześniej Cieszyńskiego Księcia, byłą mistrzynię wagi słomkowej Joannę Jędrzejczyk, zaprawionego w bojach Krzysztofa Jotkę, utrzymującego się w czołówce wagi ciężkiej Marcina Tyburę oraz idącego jak burza Mateusza Gamrota.

Cały materiał poniżej.

Joanna Jędrzejczyk powróci do oktagonu 11 czerwca, w ramach gali UFC 275 w Singapurze stając do rewanżu z Weili Zhang. Zwycięstwo prawdopodobnie zapewni Polce rewanżowe starcie nową-starą mistrzynią Carlą Esparzą.

Zwycięski w dwóch ostatnich starciach i mogący pochwalić się pięcioma wiktoriami w sześciu ostatnich występach Krzysztof Jotko nie ma jeszcze żadnej zaplanowanej walki. Podobnie rzecz się ma ze sklasyfikowanym na 10. miejscu w królewskiej dywizji Marcinem Tyburą – także nie wiadomo póki co, kiedy powróci do akcji.Z kolei okupujący 14. pozycję w 155 funtach Mateusz Gamrot o czwartą z rzędu wiktorię powalczy 25 czerwca, w ramach gali UFC Fight Night w Las Vegas stając w szranki z rozpędzonym serią pięciu zwycięstw Armanem Tsarukyanem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button