UFC

„Po prostu chcę skopać mu d*pę” – organizatorzy nie zawiedli! Jest obszerna, klimatyczna zapowiedź walki Błachowicz vs. Rakić!

Pomimo iż starcie Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem odbędzie się w ramach gali z cyklu Fight Night, doczekało się obszernej, klimatycznej i pełnej wypowiedzi obu zawodników zapowiedzi.
Na kilka dni przed sobotnią galą UFC Fight Night w Las Vegas, którą uświetni kluczowe dla układu sił w czołówce wagi półciężkiej starcie pomiędzy byłym mistrzem Janem Błachowiczem i wspinającym się dopiero na szczyty Aleksandarem Rakiciem, organizatorzy zaprezentowali obszerną zapowiedź tejże walki.

W materiale przedstawiono drogę obu zawodników do sobotniej konfrontacji.
– Jestem nową siłą w dywizji – powiedział Rakić. – Jestem młody, jestem głodny. Mam misję do wykonania. Postawię pieczęć i udowodnię, że jestem następny w kolejce po pas. Będę dzierżył tron przez długi, długi czas.

– To największa walka w mojej karierze. Pierwsza walka wieczoru. Gdy pokonam Jana Błachowicza, będę następny w kolejce po pas.

– Czego teraz chcę? – rzekł z kolei Polak. – Chcę pokonać Rakicia. I chcę odzyskać pas. To nie koniec historii Jana Błachowicza. Nadal mamy do zapisania kilka stron. Jeśli nie zostawiam legendarnej polskiej siły w hotelu, niszczę wszystkich. I tym razem o niej nie zapomnę.

– Ostatnią walkę stoczyłem z Gloverem Teixeirą. Zły dzień w biurze. Każdemu się czasem przydarzy. Oczywiście, że wygram tę walkę. Wierzę, że dadzą mi wtedy walkę o pas i stanę przed szansą jego odzyskania.

– Aleksandar Rakić to młody zawodnik. Bardzo mocny. Ja jestem na 1. miejscu, on jest na 3. Lubię walczyć w stójce, więc ludzie mogą spodziewać się bomb. Twardej walki.

– Muszę uważać na wszystko. Ma nokautujące uderzenie, jest silny. Wie, jak obalać. MMA. Musimy być gotowi na wszystko. Po prostu chcę skopać mu dupę i wygrać walkę. Po tej walce będę następnym pretendentem.Polsko-serbskie starcie rozpocznie się wczesnym niedzielnym rankiem około godziny 6:30 czasu polskiego. Transmisja będzie dostępna na Polsat Sport, UFC Fight Pass oraz eFortuna.pl.

Cały materiał oraz aktualna rozpiska gali poniżej.

Rozpiska UFC FN

Walka wieczoru

205 lb: Jan Błachowicz (28-9) vs. Aleksandar Rakić (14-2) – ok. 6:30

Co-main event

205 lb: Ryan Spann (19-7) vs. Ion Cutelaba (16-6-1)

Karta główna

135 lb: Louis Smolka (17-8) vs. Davey Grant (11-6)
125 lb: Katlyn Chookagian (17-4) vs. Amanda Ribas (11-2)
155 lb: Frank Camacho (22-9) vs. Manuel Torres (12-2)
125 lb: Jake Hadley (8-0) vs. Allan Nascimento (18-6)

Karta wstępna

155 lb: Michael Johnson (20-17) vs. Alan Patrick (15-3)
115 lb: Virna Jandiroba (17-3) vs. Angela Hill (13-11)
125 lb: Viviane Araujo (10-3) vs. Andrea Lee (13-5)
125 lb: Carlos Candelario (8-1) vs. Tatsuro Taira (10-0)
185 lb: Nick Maximov (8-0) vs. Andre Petroski (7-1)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button