(VIDEO) Balacha z trójkąta! Damian Piwowarczyk poddał Marca Doussisa!

Damian Piwowarczyk potwierdził duży talent, poddając Marca Doussisa w ramach gali KSW 65 w Gliwicach.
W starciu dwóch niepokonanych dotychczas półciężkich Damian Piwowarczyk (5-0) obronił nieskazitelny bilans, zdając pierwszą w karierze porażkę Marcowi Doussisowi (7-1).
Doussis już w jednej z pierwszych akcji poszukał obalenia. Piwowarczyk zaatakował gilotyną, wracając później na nogi. Jednak Niemiec pozostał uwieszony u jego bioder, kilka razy po efektownych rzutach Doussisa lądując na dole – za każdym razem wracał jednak szybko na nogi.

Polak w końcu kimurą odwrócił pozycję, wbijając rywala w ogrodzenie w klinczu. Młodzian atakował krótkimi uderzeniami na korpus. Zawodnicy mocowali się w klinczu. Piwowarczyk jakby skuteczniejszy. Doussis chyba zmęczył się tymi czterema efektownymi rzutami. Dmian trafił mocnym kolanem na korpus. Niemiec zgiął się w pół.

Polak zaczaił się na anakondę w stójce. Zaciągnął rywala do parteru, ale… Nie utrzymał uchwytu! Niemiec za plecami Polaka! Piwowarczyk świetnie wrócił jednak na nogi, łapiąc dystans. Zdzielił Doussisa serią uderzeń. Niemiec był już wyraźnie zmęczony. Poszukał obaleń, wybronionych przez Marca. Piwowarczyk ponownie zaatakował anakondą, znów zaciągając Doussisa do parteru. Blisko… Niemiec przetrwał!

Walka wróciła na nogi. Tam Polak przeważał, będąc aktywniejszym. Trafiał prostymi. Wytrącił rywala z równowagi dobrym ciosem, szukał kopnięć. Wydawał się jednak nieco zmęczony, choć… Niemiec sprawiał wrażenie zawodnika oddychającego już rękawami.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 PiwowarczykDamian rozpoczął drugą rundę od prostego. Zaczaił się na kontrujące kolano! I trafił! Poprawił latającym kolanem na głowę, następnie naruszonego Doussisa łapiąc w gilotynę. Niemiec ponownie jednak wykaraskał się, w kotle na chwilę zachodząc nawet Polakowi za plecy. Piwowarczyk szybko jednak zrzucił go, następnie świetnie przechodząc do dosiadu.

Z góry zasypał Doussisa uderzeniami. Niemiec oddał plecy. Piwowarczyk czaił się na duszenie, ale przeszedł do dosiadu, następnie łapiąc ciasny trójkąt nogami! Ciągnął jak zły… Złapał też rękę przeciwnika, atakując balachą do zewnątrz! Niemiec odklepał!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
24-latek odniósł tym samym drugie z rzędu zwycięstwo przez poddanie pod banderą KSW.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

KSW 65: Khalidov vs. Soldić – wyniki, relacja i punktacja na żywo od 19:00

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply