KSWPolskie MMA

(VIDEO) Bajeczny spotkaniowy łokieć! Madars Fleminas spektakularnie znokautował Artura Szczepaniaka!

Fantastycznym łokciem popisał się Madars Fleminas, który na gali KSW 93 w Paryżu znokautował Artura Szczepaniaka.

Madars Fleminas (13-4) pokonał faworyzowanego Artura Szczepaniaka (10-3) przez piękny nokaut w drugiej rundzie podczas gali KSW 93 w Paryżu.

Łotysz wywarł presję na początku walki. Szczepaniak krążył przy ogrodzeniu. Polak trafił mocnym kopnięciem na korpus, ale potem zainkasował serię ciosów od Fleminasa. W wymianie Łotysz trafił krótkim sierpem. Z czasem jednak Szczepaniak odgryzł mu się ładnym krosem. Polak już nie oddawał tak ochoczo pola. Ciosy doszły głowy Łotysza. Szczepaniak zamknął rywala na ogrodzeniu w klinczu, gdzie pracował nad obaleniem. Fleminas dobrze się jednak bronił – ale do czasu. Na minutę przed końcem rundy Artur w końcu wyniósł Madarsa i cisnął nim o deski, stabilizując pozycję na górze.

W końcówce rundy Polak świetnie zaatakował miażdżeniem łydki, unieruchamiając Łotysza, ale nie zdołał zmusić go do poddania walki.

Fleminas wszedł w drugą rundę lepiej, dosięgając naszego zawodnika ładnym krosem. Poprawił obrotówką, a potem skarcił kontrą kopiącego Szczepaniaka.

W końcu Łotysz potraktował szarżującego Polaka bajecznym spotkaniowym łokciem, ścinając go z nóg! Żadna dobitka nie była potrzebna! Rewelacyjne skończenie autorstwa Fleminasa!

Poniżej nagranie z nokautu.

Madars Fleminas odniósł tym samym swoje premierowe zwycięstwo pod sztandarem organizacji KSW, z miejsca włączając się do gry o najwyższe laury w kategorii półśredniej.

Bilans Artura Szczepaniaka w KSW wynosi teraz 3-2.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button