UFC

(VIDEO) Bajeczne kombo! Roman Kopylov znokautował Alessio Di Chirico!

Roman Kopylov najprawdopodobniej uratował się przed zwolnieniem z UFC, nokautując w Paryżu Alessio Di Chirico.
Roman Kopylov (9-2) odniósł pierwsze zwycięstwo w oktagonie UFC, podczas paryskiej gali efektownie nokautując w trzeciej rundzie Alessio Di Chirico (13-7).
Pierwsza runda walki należała do Rosjanina. Kopylov był agresywniejszy, dosięgając polującego na kontry Włocha kilkoma dobrymi ciosami oraz dobrze okopując wykroczną nogę rywala. Także jednak i Di Chirico miał swoje momenty, trafiając przede wszystkim lewym sierpem w kontrze. Kopylov wybronił się przed wszystkimi zapaśniczymi próbami Włocha.

W drugiej rundzie Di Chirico podkręcił tempo, dosięgając coraz mocniej zmęczonego Rosjanina dobrymi sierpami. Regularnie trafiał też krzyżowym. Kopylov odpowiadał głównie okrężnymi kopnięciami na korpus.Pomimo iż na koniec drugiej rundy ze zmęczenia próbował zakładać ręce na biodra, do trzeciej Kopylov wyszedł z nowymi siłami. Szybko w jednej z akcji soczystą kombinacją 1-2 wstrząsnął Włochem, by następnie ruszając do ostrej szarży.

Potraktowawszy rywala kopnięciem na korpus, wystrzelił z kombinacją ośmiu uderzeń – prostych i sierpowych – wszystkimi trafiając czysto w głowę Di Chirico. Włoch runął na deski jak długi, a sędzia natychmiast przerwał zawody.
31-latek odniósł tym samym pierwsze zwycięstwo w UFC, gdzie jego bilans wynosi obecnie 1-2.

Dla Włocha była to druga z rzędu porażka i już piąta w ostatnich sześciu występach, co może oznaczać kres jego przygody z amerykańskim gigantem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button