UFC

(VIDEO) Alexander Volkov ubił Jairzinho Rozenstruika w pierwszej rundzie!

W pojedynku wieńczącym galę UFC Fight Night w Las Vegas świetnie dysponowany Alexander Volkov pokonał Jairzinho Rozenstruika.
W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas Alexander Volkov (35-10) pokonał Jairzinho Rozenstruika (12-4) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.
Początek walki należał do wyraźnie aktywniejszego Volkova, który kąsał rywala różnorodnymi kopnięciami – frontalami, niskimi – i prostymi, nierzadko w kombinacjach.

W pewnym momencie Surinamczyk znalazł okazję do kontry, rozpuszczając potężne sierpy – niektóre doszły celu, ale Rosjanin pozostał niewzruszony, od razu przechodząc do ataków.

Zamknąwszy Bigi Boia na ogrodzeniu, okrutnie naruszył go soczystym krzyżowym, ruszając następnie do huraganowych ataków. Zasypał Rozenstruika uderzeniami, kilkoma z nich dosięgając chwiejącego się na siatce rywala. Sędzia w pewnym momencie uznał, że wystarczy, przerywając zawody – choć Surinamczyk desek nie zaliczył. Niewątpliwie był jednak bardzo mocno naruszony.https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1533215501203169282?s=20&t=cDHvnr_phO0nakRnDlOFkQ

Rosjanin powrócił tym samym na zwycięskie tory po niedawnej porażce z Tomem Aspinallem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button