(VIDEO) Adrian Bartosiński ubił Michała Michalskiego na KSW 62

Adrian Bartosiński rozbił w pierwszej rundzie faworyzowanego Michała Michalskiego w ramach gali KSW 62.

Adrian Bartosiński (11-0) obronił nieskazitelny bilans, nokautując Michała Michalskiego (9-5) podczas gali KSW 62 w Warszawie.
Michalski rozpoczął rywalizację od niskich kopnięć, które Bartosiński starał się kontrować – i obaj notowali sukcesy. Adrian poszukał obalenia, ale Michał dobrze się wybronił.
Michalski nadal kontynuował okopywanie wykrocznej nogi przeciwnika. Ten szukał kontr – nie tylko w odpowiedzi na niskie kopnięcia rywala, ale także na akcje pięściarskie Michalskiego. Kilka razy zdołał trafić wycofującego się po akcjach z nisko opuszczonymi rękami rywala.

W końcu Bartosiński zachwiał Michalskim śliczną kontrującą kombinacją, następnie ruszając za chaotycznie cofającym się – ponownie bez gardy – przeciwnikiem. Zdzielił Michalskiego kolejnymi uderzeniami, posyłając go na deski.Przy ogrodzeniu Michał skulił się w żółwiu, podczas gdy Adrian kontrolował go i rozbijał uderzeniami, nie dając sędziemu wyboru.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla Adriana Bartosińskiego jest to drugie zwycięstwo pod sztandarem KSW.

Seria trzech wiktorii Michała Michalskiego dobiegła końca.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply