(VIDEO) 11-uderzeniowe kombo Mateusza Gamrota!

Sposobiący się do powrotu do oktagonu Mateusz Gamrot opublikował migawki z kickbokserskiego treningu z Andersonem Francą z ATT.

Nie zasypia gruszek w popiele Mateusz Gamrot, który w American Top Team na Florydzie szlifuje formę przed powrotem do oktagonu.
Tym razem – w przeciwieństwie do obozu przygotowawczego do poprzedniego starcia – polski lekki większość przygotowań spędził w Czerwonym Smoku, z powodu opóźniającej się wizy do Stanów Zjednoczonych do ATT wylatując na miesiąc przed galą.

Na miejscu Gamer trenuje między innymi pod batutą trenera Mike’a Browna.

To jednak nie Mike Brown stanie 17 lipca w narożniku byłego podwójnego mistrza KSW. Poza Łukaszem Rajewskim i Borysem Mańkowskim znajdzie się tam Anderson Franca – wieloletni trener stójki Edsona Barbozy, którego usługi szkoleniowe Polak niezwykle sobie ceni.
Zresztą to właśnie brazylijski trener razem z Diabłem Tasmańskim stali w narożniku Gamera przy okazji jego kwietniowego zwycięstwa przez nokaut ze Scottem Holtzmanem. Zaraz po ustrzeleniu Amerykanina Polak krzyczał zresztą głośno do Brazylijczyka, że usłyszał jego komendę 1-2 i dlatego odpalił tę właśnie technikę.

I to właśnie trener Anderson Franca jest bohaterem najnowszych migawek z treningu kickbokserskiego, jakie w mediach społecznościowych opublikował w czwartek Mateusz Gamrot. Co tam widzimy? Otóż, długą kombinację, na którą składa się aż 11 uderzeń.

Kudowianin rozpoczyna akcję od lewego prostego, ponawiając następnie dwoma lewymi sierpowymi, by zakończyć ją mocnym lowkingiem. Na tym jednak nie kończy, bo natychmiast przechodzi do podwójnego prawego prostego, następnie odpalając lewego sierpa, by wszystko zakończyć kolejnym niskim kopnięciem. W ostatniej, trzeciej fazie kombinacji Mateusz wyprowadza prawy z dołu z lewym sierpem, wszystko finalizując latającym kolanem.

Poniżej nagranie z dwóch ujęć.Rywalem Mateusza Gamrota będzie podczas zaplanowanej na 17 lipca w Las Vegas tryskający pewnością siebie Jeremy Stephens. Powracający do 155 funtów po ośmiu latach wojaczki w kategorii piórkowej Lil Heathen spróbuje przerwać czarną serię aż czterech porażek, choć z bardzo mocnymi rywalami.
Mateusz Gamrot powalczy natomiast o drugie zwycięstwo z rzędu, które mocno przybliży go do rywalizacji z szeroką czołówką dywizji lekkiej. Polak nigdy nie ukrywał, że zamierza w UFC walczyć o najwyższe cele.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply