„Uwielbiam walczyć na obcym terenie” – Darren Till wyzwany do walki w Londynie


Znalazł się chętny do potyczki z Darrenem Tillem podczas marcowej gali UFC on ESPN+ 5 w Londynie – jest nim Jorge Masvidal.

Niewidziany w akcji od września zeszłego roku, gdy przegrał z Tyronem Woodleyem, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półśredniej Darren Till od dłuższego czasu nie ukrywa, że chciałby powrócić do oktagonu na okoliczność zaplanowanej na 16 marca w Londynie gali UFC on ESPN+ 5.

Ofertę walki z Brytyjczykiem przedstawiono Colby’emu Covingtonowi, ale skonfliktowanego medialnie z UFC Amerykanina interesuje wyłącznie starcie o pas mistrzowski – lub dowolny inny pojedynek, ale za mistrzowską gażę – a to w zasadzie przekreśla jego występ w Londynie.

Okazuje się jednak, że znalazł się śmiałek, który chętnie wyszedłby do liverpoolskiego Goryla

Darrenie Tillu, słyszę, że masz pewne problemy, próbując znaleźć kogoś do walki na swoim terenie. Uwielbiam walczyć na obcym terenie. Jestem gotowy, jeśli UFC jest w stanie do tego doprowadzić.
Jorge Masvidal przegrał dwa ostatnie pojedynki – ze Stephenem Thompsonem i Demianem Maią – w 2018 roku ani razu nie goszcząc w oktagonie amerykańskiego giganta.

Do akcji miał powrócić podczas marcowej gali UFC 235, niezwykle radując się na starcie z Nickiem Diazem, ale okazało się, że stocktończyk ma inne plany.

W zeszłym roku to Goryl zapraszał Gamebreda do walki na majową galę w Liverpoolu – Amerykanin nie ukrywał zainteresowanie pojedynkiem, jednocześnie jednak twierdząc, że to dla niego zbyt wczesny termin. Apelował wówczas, aby zestawić walkę z Brytyjczykiem w czerwcu lub lipcu.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *