Rosyjskie MMA

Uralski Hulk ubija Satoshiego Ishii – video

Ivan Shtyrkov odniósł dwunaste zwycięstwo, nie dając żadnych szans Satoshiemu Ishii podczas gali RCC Boxing Promotions.

Ivan Shtyrkov (12-0) nie zwalnia tempa, szlifując swój nieskazitelny rekord kolejnymi wiktoriami.
Tym razem ofiarą Uralskiego Hulka padł złoty medalista olimpijski w judo z 2008 roku Satoshi Ishii (15-8-1), którego znokautował w Jekaterynburgu podczas gali RCC Boxing Promotions.
Pojedynek toczył się w wolnym tempie. Shtyrkov na przestrzeni całej walki wybronił wszystkie próby przeniesienia walki do parteru ze strony Japończyka, a sam nawet na chwilę zdołał go przewrócić. W dystansie celnych uderzeń nie było wiele – poza lowkingami. Shtyrkov regularnie wpadał jednak w klincz z potężnym prawym cepem. I właśnie w klinczu, kontrolując Ishiiego za pomocą tajskiego uchwytu, notował najwięcej sukcesów, atakując kolanami na korpus.

Rozstrzygnięcie nadeszło w drugiej rundzie. Shtyrkov spróbował okrężnego kopnięcia na korpus, zainkasował kontrę, uchylając się przed kolejnym ciosem, a następnie odpalił soczystego prawego sierpa, którym posłał zamroczonego rywala na deski. Ominął jego gardę i dokończył dzieła zniszczenia uderzeniami z góry.

Całą walkę obejrzeć można poniżej:

Przypomnijmy, że kilkanaście dni temu Shtyrkov odpowiedział na wyzwanie ze strony Michała Andryszaka, mówiąc, że jeśli promotorzy znajdą porozumienie, jest otwarty na takie starcie.

*****

Michał Andryszak rzuca wyzwanie Ivanowi Shtyrkovowi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button