Polskie MMAUFC

„Ukryjcie się, zanim dostaniecie szybkim kopnięciem w twarz” – Krzysztof Jotko rzucił wyzwanie dwóm zawodnikom z Top 15

Krzysztof Jotko wskazał dwóch przeciwników z czołowej piętnastki rankingu wagi średniej, z którymi chciałby wejść do oktagonu.

Krzysztof Jotko doszedł już do pełni zdrowia i sposobi się do powrotu oktagonu. Na tym jednak nie koniec, bo ma już na oku dwóch rywali, których za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprosił do walki.

2020 to sezon polowań. Ianie Heinischu, Dereku Brunsonie, lepiej się ukryjcie, zanim dostaniecie szybkim kopniakiem w twarz. Wybierzcie, który chce być pierwszy.

Wyzwani przez Polaka do walki Ian Heinisch i Derek Brunson znajdują się w zupełnie innym położeniu.

Sklasyfikowany na 12. miejscu w rankingu wagi średniej The Hurricane przegrał dwa ostatnie pojedynki, będąc zmuszonym uznać wyższość właśnie Dereka Brunsona oraz Omariego Akhmedova.

Z kolei okupujący 8. pozycję w rankingu Derek Brunson znajduje się na fali dwóch wiktorii. Wypunktowawszy Eliasa Theodorou, ten sam los zafundował właśnie Ianowi Heinischowi.

Ani Brunson, ani Heinisch nie mają obecnie żadnej zaplanowanej walki.

Krzysztof Jotko w 2019 roku powrócił na zwycięskie tory po trzech z rzędu porażkach, najprawdopodobniej ratując się też przed zwolnieniem z UFC. W kwietniu zdominował zapaśniczo Alena Amedovskiego, zwyciężając jednogłośną decyzją sędziowską, a w lipcu niejednogłośnie wypunktował Marca-Andre Barriaulta.

Do akcji Polak miał powrócić przy okazji listopadowej gali UFC 244 w Nowym Jorku, gdzie wyszykowano mu robiącego furorę Edmena Shahbazyana, ale urazy barku i bicepsa zmusiły go do wycofania się z walki.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Conor McGregor vs. Donald Cerrone – analiza bukmacherska PZBUK przed UFC 246

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button