UFC

Ujawniono nazwisko rezerwowego do walki Israela Adesanyi z Seanem Stricklandem – to dobry znajomy obu zawodników!

Dana White i spółka zadbali o rezerwowego zawodnika do mistrzowskiego pojedynku w wadze średniej pomiędzy Israelem Adesanyą i Seanem Stricklandem na UFC 293.
W sobotę w Sydney mistrz wagi średniej Israel Adesanya i pretendent Sean Strickland w końcu przejdą od słów do czynów, w walce wieczoru gali UFC 293 pięściami przedstawiając swoje racje.

Nic póki co nie wskazuje na to, aby pojedynek był jakkolwiek zagrożony – szczególnie że Amerykanin został ostatecznie, po drobnych komplikacjach, wpuszczony do Australii – ale matchmakerzy UFC dmuchają na zimne. Przygotowali się także na czarny scenariusz, w którym jeden z zawodników na ostatniej prostej jednak wypada z zawodów. Wtedy do gry wkroczy Jared Cannonier.
Jak doniósł dziennikarz Mike Bohn z MMAJunkie.com, Killa Gorilla jest już w Sydney i stawi się na ważeniu, aby w razie jakichkolwiek komplikacji z występem któregokolwiek z bohaterów walki wieczoru – na przykład na wypadek przestrzelenia przez jednego z nich limitu wagowego – wejść na zastępstwo.

39-latek zdążył już dobrze poznać Adesanyę i Stricklanda, tocząc z oboma 25-minutowe boje. W lipcu zeszłego roku przegrał z Nigeryjczykiem jednogłośną decyzją, a w grudniu niejednogłośną pokonał Tarzana. Ostatni pojedynek stoczył w czerwcu tego roku, rozbijając na pełnym dystansie Marvina Vettoriego.

Killa Gorilla od dłuższego czasu wyrażał pełną gotowość na wylot do Sydney, aby pełnić tam rolę rezerwowego do mistrzowskiej walki.

– Zrobię to z wielką przyjemnością – powiedział w rozmowie z MMAJunkie.com przed kilkoma tygodniami. – Dostanę kasę. Nawet jeśli nie walczysz, i tak dostajesz kasę. Cieszy mnie to. Nie miałbym więc nic przeciwko podróży do Sydney. Nigdy wcześniej nie byłem w Australii, a zawsze chciałem tam pojechać.Czy status rezerwowego oznacza, że Jared Cannonier w kolejnej walce będzie bił się o pas mistrzowski? Tego nie wiadomo. W rajdzie o oktagonowe usługi aktualnego mistrza liczy się też bowiem Dricus Du Plessis, a i włączyć się doń może Khamzat Chimaev, jeśli w październiku pokona Paulo Costę na UFC 294 w Abu Zabi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button