UFC wraca do Irlandii – gala w Dublinie zapowiedziana na 15 sierpnia

W sierpniu amerykański gigant UFC po raz czwarty w historii zawita do stolicy Irlandii.

UFC powraca do Irlandii. Organizatorzy ogłosili, że 15 sierpnia w 3Arena w Dublinie odbędzie się gala z cyklu UFC Fight Night.

Po raz ostatni Amerykanie gościli w Dublinie w 2015 roku z wyjątkowo pechową galą UFC Fight Night 76, którą po licznych perturbacjach ostatecznie uświetniło starcie Louisa Smolki z Paddym Holohanem. Była to trzecia w historii gala zorganizowana w Irlandii.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 26 czerwca. Członkowie UFC Fight Club będą mogli nabyć je 24 czerwca, a subskrybenci newslettera UFC – 25 czerwca.
Co ciekawe, obecnie pod sztandarem UFC walczy tylko dwóch Irlandczyków – Joseph Duffy oraz jego niegdysiejsza ofiara, słynny Conor McGregor, który w styczniu triumfalnie powrócił do akcji po 16 miesiącach rozbratu z oktagonem, demolując Donalda Cerrone.

Prawdopodobieństwo występu Notoriousa w Dublinie jest oczywiście bliskie zeru – walczy wyłącznie na numerowanych wydarzeniach – ale nie ulega wątpliwości, że na okoliczność sierpniowej gali dojdzie do nowych irlandzkich transferów.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov odpowiedział na $100-milionową ofertę szejków za rewanż z Conorem McGregorem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply